Is350 czy warto ??

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
dzymek27
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 20 maja 2012, o 21:30
Model Lexusa: IS-F :)
Skąd:: Italy
Kontakt:

Is350 czy warto ??

Post autor: dzymek27 »

Witam. Jestem w trakcie zmiany samochodu. Bardzo podoba mi się IS ale w grę w chodzi tylko is350. Teraz pytanie czy 350 była tylko i wyłącznie przeznaczona na USA czy może też były wersje europejski?? Pytam bo dużo czytałem na temat samochodów sprowadzanych ze stanów, że w tych autach nie działa nawigacja, że są gorzej wykonane, gorzej wykończenie i mają gorsze podzespoły. Warto szukać takiego samochodu ?
Czekam na wyczerpujące odpowiedzi :biggrin2:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: dS »

is350 wychodził tylko na Japonię, USA i Kanadę, wersji EU brak. Wszystkie Lexy robione są przez japońców więc nie ma mowy o gorszej jakości wykonania. Co do nawi to są spece którzy ją przerobią tak aby działały polskie mapy.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: bedok »

w temacie aut z usa najwazniejsze, ze najczesciej byly sprowadzone po konkretnym dzwonie..
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: janasek »

bedok pisze:w temacie aut z usa najwazniejsze, ze najczesciej byly sprowadzone po konkretnym dzwonie..
właśnie to jest podstawa. Jezeli kupisz auto po konkretnym dzwonie źle poskładane to na 99% będziesz miał znim same kłopoty.

To że wszystkie Lexy są robione w kraju macierzystym to momim zdaniem nie ma do końca znarzenia, bo w USA sa inne normy bezpieczeństwa i mimo że np S-klassa jest robiona tylko W Niemczech to wkłądają niestety inne elementy (np. boczne wzmocnienia w drzwiach) do auto przeznaczonych na Stany z uwgi na oszczedności. Plusem jest to że Lexus jest marką powołaną po to aby głównie sprzedawać auta w USA natomiast IS jest w zasadzie jedynym modelem zaprojektowanym również z uwględnieniem europejskich gustów... stąd np w ofercie diesel. Być może japończycy aż tak nie oszczędzali...

Czasami się mówiło że auto na USA są bardziej miękko zestrojone ale w przypadku IS czy w ogóle Lexusa o tym nie słyszałem...
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2012, o 07:56 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Vegus
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 13:52
Model Lexusa: is220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: Vegus »

dzymek27 pisze:Witam. Jestem w trakcie zmiany samochodu. Bardzo podoba mi się IS ale w grę w chodzi tylko is350. Teraz pytanie czy 350 była tylko i wyłącznie przeznaczona na USA czy może też były wersje europejski?? Pytam bo dużo czytałem na temat samochodów sprowadzanych ze stanów, że w tych autach nie działa nawigacja, że są gorzej wykonane, gorzej wykończenie i mają gorsze podzespoły. Warto szukać takiego samochodu ?
Czekam na wyczerpujące odpowiedzi :biggrin2:

warto, znajdz po najmniejszym dzwonie, serwisowanego i kupuj

jest wyjebisty!!!!!!!!

po 30 sekundach byłem w nim zakochany
po 3 minutach podjąłem decyzje o zakupie
po 30 minutach miałem szczegółowy plan ile nerek muszę sprzedać i ilu staruszkom ukraść rentę
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: krzywydg »

warto.. 5sekund do setki powinno Cie przekonać http://www.youtube.com/watch?v=ilaWDENB ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: Dawid0ss »

Wiadomo, że warto - na pewno ze względu ma moc - ale gdzie szukać egzemplarza ze sprawdzoną historią ? All sprowadzone z USA i pewnie all po dzwonach.
Pzdr
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: Is350 czy warto ??

Post autor: dolina »

Dawid0ss pisze:Wiadomo, że warto - na pewno ze względu ma moc - ale gdzie szukać egzemplarza ze sprawdzoną historią ? All sprowadzone z USA i pewnie all po dzwonach.
Pzdr

Po pierwsze odgrzewasz kotleta z przed 2 lat po drugie ja miałem IS350ke z czystą historią :) Czyli jednak da sie :) A finalnie po trzecie primo dzymek ma juz ISF-a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości