po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Post autor: strokus20 »

Witam trochę poczytałem o ponownym programowaniu kluczyka ale mój problem wydaje mi sie żę jest inny. Zatem tak kluczyk działa bez problemu otwiera i zamyka drzwi i bagażnik, po wsadzeniu w stacyjkę dioda security przy zegarach gaśnie. Auto normalnie odpala ale czasem co kilka- kilkanaście odpaleń pojawia się pisk z jakiegoś głośniczka i auto chyba odcina paliwo i gaśnie, a dioda przy włączniku tylnych przeciwmgielnych zaczyna świecić światłem ciągłym. Po jakimś czasie gdy wyciągne kluczyk kilka razy itd dioda nagle gaśnie i można odpalić i jechać dalej. Dzieje się to kilkanaście sekund po odpaleniu auta i ruszeniu z miejsca. Baterie w pilocie i kluczyku są wymieniony, działo się to przed jak i po wymianie baterii. Poradzcie co z tym zrobić. Dziekuje
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Post autor: czaplon »

Wygląda to na jakiś kombinowany nie-seryjny immo. Z tym to tylko do elektryka/elektronika bo ciężko cokolwiek stwierdzić.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Post autor: strokus20 »

A czy może mieć wpływ na to że kluczyk,pilot jak i klucze do garażu czy domu są spięte klamrą jeden przy drugim. Czy moze to jakoś zakłócać sygnał bo jak dziś oddzieliłem pilot to tak jak by coś pomogło. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Post autor: carinus »

Jedz jednak do jakiegoś dobrego elektryka,bo jak staniesz gdzieś w Polsce z dala od domu z unieruchomionym samochodem,koszty beda wyższe.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: po odpaleniu is 200 dziwny pisk i zgaśniecie pomocy.

Post autor: strokus20 »

No nareszcie problem znikł pojechałem do elektryka i wyciągnął mi ten cały niby immobilajzer. Ktoś przede mną chciał zabezpieczyć sobie auto i zamontował jakieś badziewie. Skasował mnie za to tylko 80zł i dalej można bez obaw śmigac lexem. Dziękuje wszystkim za podpowiedzi do usłyszenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości