[ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - free

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
filipous
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 15:41
Model Lexusa: Lexus RX 330 - 2004y.
Skąd:: Ruda Śląska
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

[ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - free

Post autor: filipous »

Uwaga !

POLECAM TEMAT :


Jeśli posiadasz Lexusa kupionego z rynku USA ( i nie tylko ) , możesz sprawdzić czy twój samochód jest objęty kampanią serwisową producenta .

Zabieg sprawdzenia i wykonanie napraw związanych z kampanią nic nie kosztuje , a sam się przekonałem , że mimo iż auto było serwisowane poza siecią Lexusa to kampania została mi wykonana bezpłatnie i wymieniono parę części które były wadliwe fabrycznie - a dodam że auto jest z roku 2005 ! ! ! Kampanię robiłem teraz czyli 2012 .

Jeśli chcecie posprawdzać swoje auto to zapraszam do kontaktu z odpowiednim znającym się na rzeczy człowiekiem :

:LEXUS: LEXUS KATOWICE SP. Z O.O.

Grzegorz KNAPIK
knapik@lexus-katowice.pl

tel. bezpośredni : 668 040 157

Najlepiej pisać na e -maila z podaniem numeru nadwozia i telefonem zwrotnym .

Jeśli jest pomoc - to warto skorzystać ! :LEXUS: :LEXUS:
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - f

Post autor: Mariano »

w każdym salonie lexusa to zrobią za darmo .... kampania to coś może zagrażać bezpieczeństwu użytkownika dlatego większość kampanii jest dożywotnia i bezpłatna....kampanie o "mniejszej szkodliwości" mają określony termin trwania.
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - f

Post autor: angrzeda »

Ale chyba nikt wiadomości poleconym do domu nie dostał? filipous przekazał informację, podał kontakt i własne wrażenia z wizyty w salonie i chwała mu za to :ok:
Lex

Re: [ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - f

Post autor: Lex »

filipous pisze:
Jeśli jest pomoc - to warto skorzystać ! :LEXUS: :LEXUS:
i o to własnie chodzi :ok:
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [ASO LEXUS KATOWICE] POLECAM - KAMPANIE LEXUSY Z USA - f

Post autor: Mariano »

angrzeda pisze:Ale chyba nikt wiadomości poleconym do domu nie dostał? filipous przekazał informację, podał kontakt i własne wrażenia z wizyty w salonie i chwała mu za to :ok:
oczywiście tak jak mówisz plus dla niego, dodałem tylko, że każdy salon to zrobi żeby przypadkiem ktoś nie gonił przez pół polski.
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości