[IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Bartek85
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 25 cze 2011, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Bartek85 »

witam koledzy. wymieniłem u siebie amortyzatory na KYB Excel-G i do tego sprężyny APEX -35mm. przód wyszedł jeszcze do przebolenia, ale tył nie dość że stoi wysoko to jeszcze lewy tył jest wyżej o jakiś 1 cm od prawego tyłu. czy to wszystko ma się jeszcze jakoś ułożyć czy o co chodzi? sprężyny zamontowane prawidłowo. strasznie mnie to wkurwia bo wydałem kupę pieniędzy a wygląda kiepsko :mad:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: dS »

powinien stać równo, może jedną sprężynę wsadzili ci zwykłą, sprawdzałeś taką opcję ?
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: michalm320 »

Na pewno się musi wszystko ułożyć. Ale powiem Ci że ja po założeniu KYB i sprężyn Vogtland -35 nie miałem takich odchyleń. Jedynie tylko nie opadł o tyle ile producent przewidział ale to kwestia czasu.
Obrazek
Bartek85
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 25 cze 2011, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Bartek85 »

zamontowane jest wszystko prawidłowo. stałem nad nimi i patrzyłem. michalm320 - ile czasu Tobie się to wszystko układało? opadł w końcu tyle ile potrzeba???
Lex

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Lex »

różnice przy wymianie springów czasami się zdarzają , ja ostatnio miałem przez jakiś miesiąc z tyłu różnice 1cm a przed sprzedażą czyli po 2 miesiącach wszystko się wyrównało , jeśli chodzi o wysokość obniżenia np. tył -35mm to stanowczo za mało dalej zostaje spora locha między oponą a rantem więc nie ma co liczyć że przysiądzie , a jeśli chodzi o przód -35mm jest w sam raz


tak było w moim :LEXUS:po 2 miesiącach (-25mm przód :ok: ) (-40mm tył :down: )
Obrazek
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: michalm320 »

Bartek85 pisze:zamontowane jest wszystko prawidłowo. stałem nad nimi i patrzyłem. michalm320 - ile czasu Tobie się to wszystko układało? opadł w końcu tyle ile potrzeba???
Ja śmigam drugi miesiąc od momentu montażu. Brakuje mi jeszcze na każdym kole ok 0,5cm do zakładanych -35mm
Obrazek
Bartek85
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 25 cze 2011, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Bartek85 »

a może by tak wrzucić coś ciężkiego do bagażnika żeby szybciej się ułożyło? :) co Wy na to?
LEX - co to za felunek i w jakim rozmiarze? :szok:
Lex

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Lex »

Bartek85 pisze:a może by tak wrzucić coś ciężkiego do bagażnika żeby szybciej się ułożyło? :) co Wy na to?
LEX - co to za felunek i w jakim rozmiarze? :szok:
niemieckie felki ICW w roz. 18"
Obrazek

hehe to zatankuj pod korek i w kufer kilka nadproży betonowych na tydzień będzie najlepsza gleba w PL :sarcastic:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: janasek »

Bartek85 pisze:witam koledzy. wymieniłem u siebie amortyzatory na KYB Excel-G i do tego sprężyny APEX -35mm. przód wyszedł jeszcze do przebolenia, ale tył nie dość że stoi wysoko to jeszcze lewy tył jest wyżej o jakiś 1 cm od prawego tyłu. czy to wszystko ma się jeszcze jakoś ułożyć czy o co chodzi? sprężyny zamontowane prawidłowo. strasznie mnie to wkurwia bo wydałem kupę pieniędzy a wygląda kiepsko :mad:

A może jeden amor tylni jest wadliwy i nadaje się do wymiany na gwarancji? Że przód i tył nierówno leży to pikuś, tak jak pisze LEX aby było równo musisz mieć różne sprężyny na przód i tył ale róznica na lewej i prawej stronie to nie jest normalne. Może sprawdz siłe tłumienia amorów, może jeden tylni jest uszkodzony?
Luxusem jadę... :)
Bartek85
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 25 cze 2011, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Po obniżeniu auto nierówno stoi

Post autor: Bartek85 »

trochę niewiarygodne, ale jest to jakaś myśl ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości