GS 450h na WEEKEND

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
chris
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2012, o 12:13
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

GS 450h na WEEKEND

Post autor: chris »

Czołem, ostatnio wpadł mi konkurs na wygranie nowego lexusa GS 450h na weekend: https://www.facebook.com/lexuspolska/ap ... 1041210264.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was również się stara wygrać lexusa bo nie wiem czy liczyć bardziej na lexusa czy inne nagrody?

A tak btw to udało Wam się zapisać na jazdę próbną? Przesiedlibyście się ze swoich cacek na nowego GSa?

Chris
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: dS »

ja nie korzystam z twarzoksiązki, ale nagroda ciekawa :ok:
a co do jazdy testowej to już 2x telefonicznie via SMS mnie na nią zapraszali ale jakoś aktualnie nie bardzo mam czas się wybrać
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: maniek_ls400 »

Jazda testowa to żadna frajda :( Robisz raptem kilka km. Żeby poczuć auto warto przejechać nim kilkaset kilosów a tego w programie zapraszania przez ASO nie ma. Co więcej np Chodzeń wogóle nie wypożycza lexusów odpłatnie - można za to wziąć lexa z Woli..
Co do krótkich przejażdżek to w Mediolanie można (praktycznie non stop przez całe lato) zasiąść za kierownicą dowolnego ferrari lub lambo i zrobić ring 20km w tym wypad na autostradę z kierowcą sportowym za 150EU i to już jest fajny temat. W PL ceny są astronomiczne i nikt nie wypożycza auta takiej klasy na przejażdżkę..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
chris
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2012, o 12:13
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: chris »

hmmm....w takim razie biorę się do roboty i łapię znajomych na konkurs Lexusa. Podobno wygrana całego konkursu to Gs 450 na cały weekend od piątku do poniedziałku. Mam nadzieję, że nie będzie limitu km i dam w rurę do Niemiec. 345 KM i napęd elektro chyba po raz pierwszy w zasięgu ręki. A tak btw to jesteście na FB?

Chris
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: maniek_ls400 »

Hehe .. Co do rury w Niemczech - wczoraj oglądałem w tutejszej (jestem przelotem w Hamburgu) telewizji jak się Polizei rozprawiła z pędzącymi autostradami (ponieważ moja znajomość niemieckiego wynosi zero nie wyłapałem czy gonili na ograniczeniach czy po prostu cudzoziemców). W każdym razie drapęnli Polaka vectrą +113 na buziku -oczywiście płacz, że z arbajtu wraca i nie ma eurasów a potem doczepili się (Polizei w najnowszej 5ce bez oznakowań) do trzech Rosjan - cayenne i dwa przecinaki(moto) - lecieli po autostradzie ponad 2 paki w ładnym rządku. Przejechali za nimi z 10km i zaprosili na parking - władowali 3k EU mandatów ! po 1k na łep/kierowcę - zrobiło to na mnie wrażenie.
Dziś pytałem klienta, u którego byłem i potwierdził, że nie mają speed limitów, ale powiedział też, że polizei są nastawieni na trzepanie obcokrajowców... Ma ktoś doświadczenia /przemyślenia ? Planuję wziąć swojego leśka na przedmuchanie garów i wreszcie zamknięcie szafy przy okazji wizyty we wrześniu w Monachium, ale jeśli oprócz wachy ma to kosztować +1k Eu to samolotem w business będzie jednak taniej..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: carinus »

maniek_ls400 pisze: Dziś pytałem klienta, u którego byłem i potwierdził, że nie mają speed limitów, ale powiedział też, że polizei są nastawieni na trzepanie obcokrajowców... Ma ktoś doświadczenia /przemyślenia ? Planuję wziąć swojego leśka na przedmuchanie garów i wreszcie zamknięcie szafy przy okazji wizyty we wrześniu w Monachium, ale jeśli oprócz wachy ma to kosztować +1k Eu to samolotem w business będzie jednak taniej..
Normalnie nie maja limitu,jedynie zalecenie ograniczania prędkości do 130km/h.Jednak coraz wiecej jest wprowadzanych ograniczeń stalych lub ograniczeń związanych z regulacjąruchu,wtedy na tablicach nad drogą wyswietlą ograniczenie.Jak kolesie mieli to w d... to zapłacili.Musisz znaleśc drogę 3-pasmową i pojechać przy dobrej pogodzie i odpowiedniej porze dnia,inaczej bedziesz stał w korku albo ciągnął za sznurkiem pojazdów.Najlepsza pora do szybkiej jazdy to środek nocy między Berlinem a Świeckiem lub nieco dalej za Poczdamem w stronę Hanoweru.
chris
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2012, o 12:13
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: chris »

dobrze wiedzieć, prawdopodobnie w październiku będę mieć tour po Niemczech przez tydzień: wypad raczej podróżniczo testujący furę.

A tak trochę odbiegając od tematu: jesteście na Facebook`u? http://www.facebook.com/lexuspolska

Może zrobimy jakiś meeting Lexusowy - może Lexus Polska by się przyczynił żeby zaprezentować najnowsze modele i sprawdzić czy są lepsze od naszych ??

Chris
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS 450h na WEEKEND

Post autor: Ralfx »

Chris, zlot był w ostatni weekend. Spóźniłeś się o tydzień :P Ale nie martw się będzie następny zlot w przyszłym roku. Postaram się żeby było grubo i jak przyjdzie czas wierz mi że i do Lexus Polska się odezwę w kwestii współpracy. Jakoś szczególnie się nie nastawiam bo znam podejście ludzi decydujących tam do tej form reklamy (fora internetowe, zloty fankluby), ale podobno już ostatnio jest nieznacznie lepiej. Są na facebooku, reklamy widać. Pożyjemy zobaczymy.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości