Dywaniki

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Dywaniki

Post autor: legato97 »

Czy ktos moze mi porownac dywaniki z MK1 i 2, bardzo sie roznia? Do Mk1 juz niestety nie produkuja, a Japonia jest droga :biggrin2:
Awatar użytkownika
Neutralizatory
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2012, o 13:07
Model Lexusa: GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Neutralizatory »

Hm może Mk1 znajdziesz na allegro? Może gdzieś jeszcze mają te dywaniki. Warto poszukać
www.neutralizatoryzapachu.pl - Neutralizacja zapachów - usuwanie zapachu.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: klexus »

Neutralizatory pisze:Hm może Mk1 znajdziesz na allegro? Może gdzieś jeszcze mają te dywaniki. Warto poszukać
:doh: Kolego jak Ty na to wpadłeś ze na allegro mogą mieć i ze moze ktoś gdzieś ma te dywaniki, podaj linka a będzie CI darowane :dirol:
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: krzywydg »

też bym przyjąl dywanik pasagera kolor beż :) najlepiej oryginał z allegro hehe ...
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: angrzeda »

legato97 pisze:Czy ktos moze mi porownac dywaniki z MK1 i 2, bardzo sie roznia? Do Mk1 juz niestety nie produkuja, a Japonia jest droga :biggrin2:
legato97 domyślam się, że chcesz gumowe, ja kupiłem takie do MK2 przed zimą - dedykowane do tego modelu: http://allegro.pl/popielate-dywaniki-gu ... 81017.html
Zapewne jakieś masz w aucie - popatrz czy kształt jest podobny. A jeżeli szukasz welurowych to żaden kłopot - albo wysyłasz do producenta stare na wzór, albo wysyłasz szablon docięty do kształtu podłogi. Popatrzę jutro - ze dwa lata temu szukałem zimowych do Camry 91-96 i... znalazłem - szwedzkie, firmy Rensi, ale sprawdziłem, niestety do Lexa nie produkują :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości