Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: Travis »

Siema. Potrzebuje pomocy kogoś ze stanów w zakupie paru gratów na Ebay i wysyłce do mnie. Byłby ktoś w stanie pomóc mi ściągnąć ten emblemat Altezza? http://www.ebay.com/itm/Altezza-Grill-E ... 86&vxp=mtr
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: legato97 »

Czemu nie kupisz sam, przeciez wysylaja za granice.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: Travis »

tylko że wysyłka od nich najtańsza to 35$ a można to wysłać przecież zwykłym listem dużo taniej :) w tym wypadku paczka jest droższa od przedmiotu :)
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: BeeMiX »

Jak coś to we wrzesniu na lajcie :)
LPGK

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: LPGK »

Travis pisze:tylko że wysyłka od nich najtańsza to 35$ a można to wysłać przecież zwykłym listem dużo taniej :) w tym wypadku paczka jest droższa od przedmiotu :)
Sorry może ja mam inne myślenie ale za kilka baksów fatygować kogoś by to woził albo wysyłał taniej o 10$ to trochę przeginka.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: Travis »

LPGK pisze:
Travis pisze:tylko że wysyłka od nich najtańsza to 35$ a można to wysłać przecież zwykłym listem dużo taniej :) w tym wypadku paczka jest droższa od przedmiotu :)
Sorry może ja mam inne myślenie ale za kilka baksów fatygować kogoś by to woził albo wysyłał taniej o 10$ to trochę przeginka.
człowieku ja nikogo do niczego nie zmuszam, grzecznie zapytałem czy może ktoś pomóc w razie czego. Chciałem zrobić rozeznanie czy można na taką pomoc liczyć w razie czego.
Ściągnąć zwykły znaczek który wycenili sobie na 25 baksów a przesyłkę na 35 gdzie można wysłać to zwykłym listem do max 4$. Więc po co przepłacać? Generalnie sprawa się i tak rozwiązała. Napis zrobi mi zaprzyjaźniona firma reklamowa za grosze.

BeeMiX jak coś to będziemy w kontakcie, najprawdopodobniej będę szukał spojlerek we wrześniu to się odezwę :)
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: rsz1981/2 »

Zeby nie zakładać nowego tematu podpowie ktoś adres dobrego sklepu w stanach z cześciami do amerykańców?
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: michal_5000 »

rsz1981/2 pisze:Zeby nie zakładać nowego tematu podpowie ktoś adres dobrego sklepu w stanach z cześciami do amerykańców?
Jeśli nie szukasz specjalistycznych performance'owych gratów - to praktycznie wszystko znajdziesz na rockauto.com.

PS. wydaje mi się, że jak najbardziej powinieneś założyć osobny wątek... przecież Twoje pytanie nie ma nic wspólnego z pomocą w przesyłce, o którą pytał Travis... ;)
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: rsz1981/2 »

Nie chciałbym by sie okazało że zasmiecam forum - jeśli tak jest to prosze moderatora o wyedytowanie postów do nowego topica.
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Pomoc w sciąganiu gratów z USA

Post autor: legato97 »

Zaloz nowy watek jak cos.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości