Dołożenie Navi is250

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Dołożenie Navi is250

Post autor: dygus »

Chciałbym w niedalekiej przyszlosci dolozyc sobie Navi nawet mam juz upatrzona ale nie wiem od czego zaczac... czy fabrycznie sa zostawione wiazki... czy trzeba zmieniac kostki jezeli moj jest ze Stanów... wszystkie info dotyczace trasy wyswietlaja sie tylko na wyswietlaczu czy tez powinny na konsoli? Boje sie zaczac robote zeby nie zakopac sie w gów... Robił ktoś takie cuda?

http://allegro.pl/nawigacja-navi-polska ... 17250.html
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: FeniX »

A antena GPS jest zintegrowana z tylną szyba - Ją tez musisz zmienić. Ta nawigacja z Twojego linka jest z Dyskiem więc jesli masz Lexa starszego niz rok 2008 napewno nie podejdzie bez przerabiania.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: tomekb »

antenę przy takich przeróbkach można zenętrzną podpiąć nie mysi być cała szyba
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: dygus »

Mozecie mi dac, kontakty kto moglby to sprobowac ogarnac w Warszawie lub okolicy... (PW) dzieki
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: dygus »

Koledzy mam ogromną prośbę... Mocno zacząłem sie interesowac z czym to wszystko się je i w Stolicy chyba jedynymi którzy się podejmą dołożenia navi aby to wszystko hulało są ludzie z Osiedla... Różne są opinie na ich temat więc chciałbym sie Was poradzić czy warto im powierzyc auto i 2500zl... bo tyle sobie życzą za tą uługę.. ich antena i kilka modułów... Chętnie poświęce dzień i pojade tam gdzie bedzie trzeba jezeli polecicie mi miejsce gdzie bez wahania zostawie auto...pzdr
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: FeniX »

Na co Ci ta navi ? nie lepiej kupic tomtoma w najdrozzej opcji ? Jestes pewny ze po wsadzeniu calego panelu bedziesz mogl sterowac klimatronikiem ? oraz ogolnie cale menu bedzie Ci dzialac ? - kamera cofanie zapewne nie bedzie dzialac.
To samo sie tyczy radia - napewno bedzie dzialo po zmianie samego tylko panelu? Ja kiedys pytalem o cos takiego w Mazdzie 6 która jezdzilem poprzednio i stwierdzili iz to nieoplacalne lub nie da sie.
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: dygus »

No własnie oni twierdzą że ogarną wszystko... stąd ta cena... wiem że to jest głupia inwestycja ale jedyną rzeczą która mnie denerwuje to ten obleśny panel:) Poza tym przemawia za tym odtwarzacz DVD bo uwielbiam koncerty w aucie:) Do tej pory korzystałem z map Googla w telefonie i nigdy sie nie zawiodłem... w sumie na navi zależy mi akurat najmniej...
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: FeniX »

ogladanie filmow i koncertow tylko gdy lewarek skrzyni biegów w pozycji "P" czyli zapomnij o ogladaniu podczs jazdy - chyba ,że twoi magicy też to ogarną
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Dołożenie Navi is250

Post autor: dygus »

wiedziałem o co pytać:) jeżeli nie bujają to naprawdę znają sie akurat na tej robocie... auto ma stac dwa dni bo jest bardzo dużo dłubania... pojade tam w przyszłym tygodniu i jeszcze raz na spokojnie wszystkiego sie dowiem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości