miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: czaplon »

Hej,
Planuje miły weekend z dziewczyną i nie mam pomysłu gdzie by się wybrać. Myślałem o Cieszynie - miłe knajpki i atmosfera (tak mi się wydaje). Może macie jakieś sugestie?
Chodzi o miejsce w promieniu około 100-150 km od Katowic, żeby było gdzieś wyjść wieczorem, jakieś piwko, kolacja itp. No i jak już by miał ktoś namiary na konkretny hotel/motel/apartament itp. byłoby idealnie. Oczywiście w grę wchodzi też solidny parking na lexa :biggrin2:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: klexus »

no to pomysł super:) pogadam z żoną i dam znac

heheh zle zrozumiałem myślałem ze chcecie kogoś do towarzystwa ale i tak przygotuje coś ciekawego
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: czaplon »

klexus pisze:no to pomysł super:) pogadam z żoną i dam znac

heheh zle zrozumiałem myślałem ze chcecie kogoś do towarzystwa ale i tak przygotuje coś ciekawego
heheh luzik, chętnie się wybiorę też z całą paczką, ale akurat ten wypad obiecałem dziewczynie już jakiś czas temu no i muszę się wywiązać z romantyzmu :blush:
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: Ralfx »

Na forum mamy fachowych doradców od wszystkiego. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie dziewczyny to też pomożemy :piwko:

A może rejon ojcowskiego parku narodowego. Byłem tam dawno temu, nie pamietam gdzie spałem ale wiem że miejsce na spacery było niezłe (gorzej z jakimś nocnym życiem).
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: dS »

Ralfx pisze:Na forum mamy fachowych doradców od wszystkiego. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie dziewczyny to też pomożemy :piwko:

A może rejon ojcowskiego parku narodowego. Byłem tam dawno temu, nie pamietam gdzie spałem ale wiem że miejsce na spacery było niezłe (gorzej z jakimś nocnym życiem).
dziwnie to zabrzmiało :sarcastic:

co by nie było ot to wujek Google wypluł mi coś takiego http://dinozatorland.pl , co prawda od listopada do kwietnia zamknięte ale może przyda się na przyszłość
tutaj też może coś znajdziesz ciekawego http://gosilesia.pl/pl
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: miłe miejsce na weekend - Południowa Polska

Post autor: klexus »

Ralfx pisze:Na forum mamy fachowych doradców od wszystkiego. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie dziewczyny to też pomożemy :piwko:
.

Ale napisał ze jedzie z dziewczyną i to swoją w dodatku a nie forumową:) bo tak to zabrzmiało :laugh1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości