Otwarcie przepustnicy Lexus GS300 MK2

ODPOWIEDZ
ukman61
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:09
Model Lexusa: Gs300 Sport
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Otwarcie przepustnicy Lexus GS300 MK2

Post autor: ukman61 »

Witajcie mam takie pytanie dzis z bratem ktory ma identycznego Lexa skoczylismy na kompa by porownac i sprawdzic nasze silniki. Sprawa wyglada tak gdy patrzylismy otwarcie przepustnicy u braciaka przy wcisnietym gazie do dechy wyszlo 94 % uchylenia przepustnicy . Podczas gdy sprawdzalismy uchylenie przepustnicy w dolnym polozeniu u braciaka było 15 % a przy przekreceniu gazu pod macha 80 % czyli wychodzi na to ze guziczek pod pedałem to ok 14-20% mocy wiecej(sprawdzone na zaplonie bez wlaczonego silnika tym razem). W moim lexusie sprawa wyglada tak ze na biegu jalowym uchylenie przepustnicy wynoni 15 % a przy wcisnietym nie wyzywamy na forum gazu do dechy czyli wraz z medżik guziczkiem uchylenie przepustnicy wynosiło 80 % czyl gdzies ucieka mi moj kick down czyli te 20 % . Zaciekawilo mnie to troszeczke bo brata lex jest troche żywszy.Macie jakies pomysly co moze byc nie tak bo dołuje mnie to troche... Błędow nie wykryto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości