PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
kleppeusz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2012, o 13:58
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Warmia
Kontakt:

PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Post autor: kleppeusz »

Witam. Zainteresowal mnie te Lexus http://otomoto.pl/lexus-is300-ksenon-na ... 87722.html . Jest tu widze wielu kumatych gosci co nawet po ogloszeniu i zdjeciach wyczuja sprawe wiec prosze o wasze opinie i spostrzezenia na temat tego auta. Tez chcialbym cieszyc sie niezawodnoscia Lexusa i chwalic dalej marke :) a nie wbic sie na mine. Moze ktos zna te auto lub ogladal je nawet, to prosil bym opinie o nim....bylbym baaaardzo wdzieczny za pomoc. pozdrawiam serdecznie.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Post autor: grucha2666 »

hmmm ładny egzemplarz ale: cena trochę za niska, maska wygląda na lekko krzywą (tak mi się wydaje), dopytałbym się czegoś więcej o instalacji LPG i jeżeli dalej wszystko ok (poproś o więcej zdjęć) to pojechałbym sprawdzić...
kleppeusz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2012, o 13:58
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Warmia
Kontakt:

Re: PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Post autor: kleppeusz »

No dzentelmen od Lexa nie krył ze byl malowany ale to takie "parkingowki" raczej byly i kosmetyczne malowanie. O gazie powiedzial ze jest taki jaki powinien byc... nie wiem czy wierzyc w przebieg bo troche niski chyba jak na ten rok. Ale z tego co slyszalem to pancerny silnik i nie boi sie kilometrow. Zawsze z uzywanym autem to loteria wiec mam obawy... a w lexusie czesci nie sa tanie :( oby ich nie potrzebowal. W lodzi jest serwis i robia przeglady przed zakupem wiec pofatyguje sie jezeli sprzedajacy sie zgodzi.
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Post autor: rsz1981/2 »

Jeśli były parkingówki to dlaczego zderzaki ma z wersji europejskiej?
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: PROŚBA O OPINIE NA TEMAT LEXUSA IS 300 Z ŁODZI

Post autor: dS »

rsz1981/2 pisze:Jeśli były parkingówki to dlaczego zderzaki ma z wersji europejskiej?
bo to europejczyk :fiu:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości