Lexus IS 200 z otomoto

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WarsawCasual
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 20 paź 2010, o 13:25
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lexus IS 200 z otomoto

Post autor: WarsawCasual »

Siema, oglądał ktoś może tego Lexa? znajomy myśli nad kupnem ale cena coś wydaje mi się wyjątkowo niska, może ktoś go już oglądał??

http://otomoto.pl/lexus-is200-C26602365.html
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus IS 200 z otomoto

Post autor: Yarecki »

WarsawCasual pisze:Siema, oglądał ktoś może tego Lexa? znajomy myśli nad kupnem ale cena coś wydaje mi się wyjątkowo niska, może ktoś go już oglądał??

http://otomoto.pl/lexus-is200-C26602365.html

Widzę, że im starsze auto tym mniejszy przebieg :szok: :biggrin2:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Lexus IS 200 z otomoto

Post autor: dS »

Technicznie nie jest to niemożliwe, bo sam mam ISa 99/00 a na liczniku dopiero 148k km. Ale jak ma się do roboty 3km a rocznie robi się max 10k km to taki przebieg nie dziwi. Ale trzeba przyznać że do takich przebiegów trzeba podchodzić z dystansem bo jednak dużo ludzi nie ma tak dobrze i do roboty musi dojechać znacznie dalej więc km lecą znacznie szybciej.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2012, o 15:15 przez dS, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus IS 200 z otomoto

Post autor: ledziu »

Możliwe że jest to okazja, tylko trzeba bardzo mocno sprawdzić, jeżeli jest do sprzedania w Wawie to chyba nie ma z tym problemu. Co do przebiegu to wszystko jest możliwe tylko musimy wyjść z założenia że podstawą zaufania jest kontrola :biggrin2:
Awatar użytkownika
WarsawCasual
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 20 paź 2010, o 13:25
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus IS 200 z otomoto

Post autor: WarsawCasual »

Niby nie byłoby problemu ale jednak są dwa, po pierwsze nie jestem specem i są rzeczy których mogę nie zauważyć a po drugie w ostatnim czasie kompletnie brakuje mi czasu, dlatego spytałem na forum bo może ktoś go już oglądał i już na 1 rzut oka widać że to szrot itp. Zresztą tak jak pisałem to znajomy szuka więc ja tylko na jego prośbę wrzuciłem na forum pytanie o ten egzemplarz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości