[is250]Przepływomierz a szarpnięcia przy zmianie...

ODPOWIEDZ
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

[is250]Przepływomierz a szarpnięcia przy zmianie...

Post autor: dygus »

Koledzy poszukuje punktu zaczepienia zeby znalezc co mnie boli..:) Kupiłem od Kolegi z forum cały dolot K@N i tak szybko jak go zalozylem tak szybko tez go zdjalem... moze zrobilem ze 200km i go wystawilem na aukcje...:) ale wydaje mi sie ze zasial mi problem z przepływką... Moj problem konkrtetnie polega na tym ze gdy wskaznik temperatury lekko sie ruszy i sie zatrzymam to czuje denerwujące drgania na kierownicy ale po obrotach nic nie widac zeby kulal. Jak złapie swoją temp problem zmika... i jeszcze zaczął szarpać przy zmianie biegów.. Moje pytanie brzmi.. Czy zasyfiona przepływka może mieć coś z tym wspólnego? Przy zakładaniu tego gówna nie odpinałem wsuwki tylko przełożyłem całość ale może za mocno naoleilem filtr i zaciągnął coś prosto w przepływke... Macie jakiś sposób na czyszczenie?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Przepływomierz a szarpnięcia przy zmianie...

Post autor: carsik »

są do tego specjalne aerozole, nie czyścimy niczym mechanicznym.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Przepływomierz a szarpnięcia przy zmianie...

Post autor: dygus »

no nabycia w każdym lepszym sklepie motoryzacyjnym?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Przepływomierz a szarpnięcia przy zmianie...

Post autor: carsik »

generalnie łatwe do nabycia. Masz w IC
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości