[IS200] adapter bluetooth

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

[IS200] adapter bluetooth

Post autor: hesus »

Hej

Może ktoś już kombinował w podobnym kierunku, więc zakładam temat. Ogólnie - brak zestawu głośnomówiącego daje mi sie w aucie we znaki, więc chciałbym coś zamotać niedużym kosztem. Co bym chciał otrzymać:
-integracja z zestawem audio samochodu, czyli dźwięk przez głośniki
-mikrofon + jakiś button do odbierania/kończenia rozmów
-obsługa A2DP, żeby muze przez BT streamować.
-mile widzane wyjście USB, ale niekoniecznie.

Najchętniej widziałbym coś w tym stylu: http://www.blaupunkt.de/index.php?id=89 ... ache=1&L=1 tylko z tego co się orientowałem, to ten zestaw głównie do VAGów jest. Czy może podejdzie też do ISa, albo kojarzy ktoś jakieś odpowiedniki?
Marchol
Lex Driver
Posty: 515
Rejestracja: 22 sie 2011, o 23:02
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: Marchol »

Ja, posiadam Parrot MiniKit Plus, nie posiada tych wszystkich funkcji, ale pozwala uniknąć mandatu 500 zł i 5 pkt. więc już przy zakupie się zwrócił ( cena ok 270 zł) :) a do tego nie trzeba ciągnąć kabli...
Obrazek
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: hesus »

zdaje sobie sprawe z takich rozwiązań, ale tak jak pisałem, chciałbym uzyskać troszke bardziej złożony efekt - bez konieczności ładowania dodatkowego urządzenia i z możliwością streamowania muzy z telefonu.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: maniek_ls400 »

Ostatnio (listopad) montowaliśmy to cudo: http://allegro.pl/dension-toyota-lexus- ... 72884.html w LS430 kolegi - działą wyśmienicie. Widoczne jest na wyświetlaczu jako zmieniarka MD i co więcej CD nadal jest dostępne. Dźwięk z telefonu super, odtwarzanie muzy przez BT też.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: hesus »

o właśnie, o coś w tym stylu chodzi, tylko żeby jeszcze miało mikrofon + jakiś kontrol do odbierania połączeń.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: maniek_ls400 »

Mikrofon jest w zestawie - na długim kablu z zapinką. Odbieranie połaczeń niestety przez phone :(
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: hesus »

a do ISa to przypasuje? bo na liscie widze tylko LS i RX. no i SC.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: maniek_ls400 »

Zadzwon do gościa albo wejdź na jego stronę - ma manuale z tabelami kompatybilności.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
koque
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 12 gru 2012, o 21:52
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: koque »

A ja myślę o czymś takim.
Jak, że bardzo brakuje mi zestawu głośnomówiącego ( w poprzednim aucie miałem poprostu radio z taka funkcją), zacząłem się rozglądać za jakimś pożytecznym urządzeniem. Wpadło mi w oko cóś takiego http://www.amervox.com/mki9100.html . Nie wiem jak się do tego odnieść, urządzenie droższe od wielu innych tego typu (choć wiadomo, że badziewne zestawy nie pozwalają na dobry mikrofon i odsłuch), to ma w sobie jedną funkcję, która zaskoczyła mnie pozytywnie i dała dużo do myślenia ...
" Słuchaj w samochodzie muzyki z urządzeń przenośnych

MKi9100PL2 potrafi również odtwarzać muzykę. Zestaw wyposażony jest w odpowiednie okablowanie pozwalające na słuchanie muzyki z takich urządzeń jak: iPod, iPhone, Pendrive, telefony z opcją bluetooth (A2DP) czy odtwarzacze mp3.By ułatwić nawigację pomiędzy utworami MKi9100PL2 wyświetla listę utworów, tytuł oraz wykonawcę na wbudowanym ekranie OLED

Muzyka gra ze wszystkich głośników zamontowanych w aucie, racząc kierowcę i pasażerów wyjątkową jakością dźwięku i zapierającym dech w piersiach wirtualnym Superbas’sem."...
Kto ma coś takiego, kto może powiedzieć więcej na ten temat, czy da się w takim razie zastąpić "zmieniarkę mp3" właśnie takim czymś? No jakby nie liczyć to tylko jedna ingerencja i instalacja w samochodzie za podobne pieniądze. W miarę dobry zestaw kosztuje ok. 300zł + 300zł rzeczona zmieniarka. Na alledrogo znalazłem to urządzenie http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy- ... 28828.html - więc cena jest podobna.
Kto wie niech pisze!

pozdrawiam

K
mistico
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 9 lut 2016, o 12:37
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: [IS200] adapter bluetooth

Post autor: mistico »

witam, pozwolę sobie odkopać temat
coś się zmieniło przez 3 lata od poprzedniego posta? szukam czegoś podobnego do wymienionego wyżej Parrot MiniKit, bo głównie zależy mi na rozmowie przez telefon przez głośniki + wygodne odbieranie telefonów. Puszczanie muzyki z telefonu traktuję jako dodatkowy, ale nie niezbędny bajer ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości