Zakup Kamery

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Zakup Kamery

Post autor: Rici »

Hej potrzebuje pomocy kogoś ogarniętego w temacie kamer co kupic do 2k?
Do nagrywania małego szkraba i ew wakacji ?
Obrazek
Lex

Re: Zakup Kamery

Post autor: Lex »

chyba nie ma nic lepszego na dzień dzisiejszy niż wersja Black Edition GoPro HERO 3 http://sklep.youcanwake.com/sklep/gopro ... ck-edition
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xkEr4JGR ... r_embedded[/youtube]
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: dS »

IMO GoProjka dobra opcja, jakość wideo wersji Black wcale nie ustępuje dobrym kamerom za dużo grubszą kasiorę, a jest dużo poręczniejsza i nie trzeba się bać o nią że gdzieś spadnie/upadnie itp.

Poza tym czy ty nie miałeś jakiegoś droższego lustra ? ono nie nagrywało video? jeśli tak to kupowanie zwykłej kamery to imo zbędny wydatek.

Polukja sobie na youtubie filmiki ludzi którzy nagrywali swoje wakacje HeroDwujką.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: Rici »

Potrzebuje coś z podglądem, czyli normalna kamerkę z monitorem :D Tak bym sprzedał aparat i kupił canona 5dmk2 :D ale moja zona nie ogarnie :D pyzatym nie uprawiam żadnego sportu do zastosowania gopro bo w tym nie ma fajniejszej za tą cenę :D Ale do użytku domowego/uroczystości ...już troszkę kiepsko jak nie widzisz co nagrywasz
Obrazek
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: tomekb »

Ja uzywam panasonic hdc-tm55 i jestem zadowolony
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: klexus »

tomekb pisze:Ja uzywam panasonic hdc-tm55 i jestem zadowolony
Ja mam Zorke 5 Obrazek

Tomek czy ty czytasz temat postów?? Pisze ze szuka chłop kamery do 2 tyś zł, a Ty wyskakujesz z kamerą której juz nigdzie nie idzie kupić, albo pomagamy albo ja czegoś nie rozumiem. :pala:
Jak mnie ząb boli to szukam stomatologa, a nie urologa.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: dS »

Podgląd GoProjki można mieć na każdy fonie z Androidem, jest do tego stosowna aplikacja. Choć wiadomo to nie to samo co wyświetlacz.

Ale jak musi to być kamera to wybrał bym Panasonica ewentualnie Sony.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: Travis »

Co do kamer mam dość spore doświadczenie i od razu zapomnij o produktach JVC. Optyka kiepska do tego każde nagranie sieje jak cholera. Go pro to pistolet. Wymyślony do zastosowań ekstremalnych. Jakbym był na Twoim miejscu i z budżetem 2k zastanowiłbym się nad aparatem Panasonic Lumix FZ200. Po pierwsze masz świetny aparat o bardzo dobrej optyce, stałym świetle f2.8 w całym zakresie ogniskowej. Megazoom - zoom optyczny 24x co jest wyśmienitym osiągnięciem. Nagrywa w full hd w dobrej jakości - zdecydowanie lepszej niż moj handcam Jvc który miałem na zlocie a kosztował jak go kupowałem 5k. Masz dwa w jednym z dużą ilością bajerów. Z tego co zauważyłem na fb to zajmujesz się fotografią prawda? Więcej info:
http://www.chip.pl/testy/foto-video/apa ... -dmc-fz200
ręczę głową że w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Sam mam zamiar zakupić go do firmy do bajerowania. Na co dzień mam styczność z pół profesjonalnymi kamerami sony z serii hdr które trzeba będzie wkrótce wymienić na PMW EX3 i mogę Cię zapewnić że ten Panasonic ma lepsze kolory niż Sony za 16k.
Lex

Re: Zakup Kamery

Post autor: Lex »

Rici pisze:Potrzebuje coś z podglądem, czyli normalna kamerkę z monitorem :D Ale do użytku domowego/uroczystości ...już troszkę kiepsko jak nie widzisz co nagrywasz
hehe ostro przyhamowałeś przez te aparaty , GoPro HERO 3 ma nawet Touch BacPac http://gopro.com/hd-hero-accessories/lcd-touch-bacpac

Obrazek
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Kamery

Post autor: Rici »

żebyś wiedział zresztą nigdy nie interesowałem się kamerami :D

Travis dzięki za bardzo konkretną odpowiedz - akurat rodzice szukają tez aparatu uniwersalnego :D zaraz sobie poczytam... Ale fakt ze go pro przekonuje uniwersalnością i wodoszczelnością

Faktycznie ten FZ robi wrażenie ..
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości