[GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koque
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 12 gru 2012, o 21:52
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

[GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: koque »

kur** przyszły te śniegi i zrzucałem ciężki śnieg wycieraczkami :doh: ja głupi i mi teraz nie chcą wejść pod maskę, kur** !
Znacie to?
Normalnie pracują ale jakby się rozregulowały znaczy nie latają na boki ale poprostu się nie do końca składają i wyglądają jak w normalnym samochodzie np. Wartburgu :biggrin2: , czyli lipnie.
Zakładam, że to drobiazg i może jak puści mróz wróci do normy, może trzeba będzie podregulować mechanicznie.


pozdrawiam
K
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: hydrant23 »

aby wymienić wycieraczki należy je w satnie spoczynku wyszarpnąć o ok. 10cm na szybę wzdłuż szyby ,
więc po prostu masz teraz te wycieraczki w pozycji do wymiany piór, złap za pióra i dopchnij je pod maskę- dają nieduży opór przy tej operacji
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: legato97 »

Pewnie tak jak hydrant pisze, nie widze innej opcji, szkoda, ze nie podnosza sie jak w mk1 ;)
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: klexus »

fachowa nazwa tego stanu wycieraczki to tryb zima, w MKI sterowany jest z manetki w MKII manualnie
sandr
Lex user
Posty: 250
Rejestracja: 11 paź 2010, o 20:41
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: DSW
Kontakt:

Re: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: sandr »

koque pisze:kur** przyszły te śniegi i zrzucałem ciężki śnieg wycieraczkami :doh: ja głupi i mi teraz nie chcą wejść pod maskę, kur** !
Znacie to?
Normalnie pracują ale jakby się rozregulowały znaczy nie latają na boki ale poprostu się nie do końca składają i wyglądają jak w normalnym samochodzie np. Wartburgu :biggrin2: , czyli lipnie.
Zakładam, że to drobiazg i może jak puści mróz wróci do normy, może trzeba będzie podregulować mechanicznie.


pozdrawiam
K
Musisz nacisnąć na ramię wycieraczki (tak jakbyś chciał wdusić ją z powrotem pod maskę), kliknie i już tak zostanie. Ooo, sorki nie doczytałem do końca odpowiedzi hydranta...
Awatar użytkownika
koque
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 12 gru 2012, o 21:52
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: koque »

ale wstyd... :)
dzięki raz jeszcze.

K
Awatar użytkownika
koque
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 12 gru 2012, o 21:52
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [GS300 mk2] problem z wycieraczkami

Post autor: koque »

aaa jest lepiej, rsz1981/2 polecił mi przeczytać stronę 26 instrukcji obsługi i jeszcze bardziej mi wstyd, buhahha...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości