IS 250 zakup

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Miki1974
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2013, o 22:39
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS 250 zakup

Post autor: Miki1974 »

Witam.
Nosze sie z zamiarem kupna Lexusa IS 250. Mam pytanie, czy dysponujac kwotą 65.000'zł jestem w stanie kupic jakis sensowny egzemplarz. Interesuje mnie tylko wersja Prestige.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: forest »

oczywiście
SC430 '2002
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: bedok »

na Lexus Polska używane z salonu do 65 k pln masz 4 szt. IS250 - ale w tej chwili najtańsza wersja Prestige dopiero z 2008r za 91 k pln

z kolei na allegro ASO Toyoty z Radomia wystawia IS250 Prestige z 2006r za 59900 z 12 mcy gwarancji

czyli może nie od razu, ale coś znajdziesz :ok:
pozdr
wOOx
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 16 lis 2010, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: wOOx »

Pytanie na jakim przebiegu Ci zależy... Jeśli na niskim poniżej 80k. to nie dostaniesz raczej. Cięzki temat. Jak wyżej kolega napisał po lifcie ciężko poniżej 80 tys. 91 to lekko przesadziłeś. Sam obserwuje 250 tki ale poliftowe bo teraz już bym przedlifta nie wziął.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: Yarecki »

wOOx pisze:Pytanie na jakim przebiegu Ci zależy... Jeśli na niskim poniżej 80k. to nie dostaniesz raczej. Cięzki temat. Jak wyżej kolega napisał po lifcie ciężko poniżej 80 tys. 91 to lekko przesadziłeś. Sam obserwuje 250 tki ale poliftowe bo teraz już bym przedlifta nie wziął.
\


Tylko pytanie czy jest sens kupować to samo auto o 30K więcej zakładając niewiele większy przebieg w starszym, wolałbym chyba 2-3 lata starsze a w dobrym stanie i mieć w kieszeni te 25-30K ale to moje zdanie jedynie bo za 90K to już nam się otwierają drzwi na wiele innych fajnych autek.
wOOx
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 16 lis 2010, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: wOOx »

Przy czym zobacz jest rozbieżność między przebiegami 70 tys a powyżej 150 w modelach sprzed liftu... mało jest pośrednich... Przebiegi większe niż w dieslach bo jeżdzą i się nie psują ;)
jma
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2012, o 21:39
Model Lexusa: IS250
Skąd:: tychy
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: jma »

bedok pisze:na Lexus Polska używane z salonu do 65 k pln masz 4 szt. IS250 - ale w tej chwili najtańsza wersja Prestige dopiero z 2008r za 91 k pln

z kolei na allegro ASO Toyoty z Radomia wystawia IS250 Prestige z 2006r za 59900 z 12 mcy gwarancji

czyli może nie od razu, ale coś znajdziesz :ok:
pozdr
Samochod z Radomia kupilem 31 stycznia, byl wystawiany jako Lexus select.
Jako ze jestem z Tychow a auto w Radomiu, mailowo i telefonicznie opytalem o stan auta.
Oczywiscie wszystko super, bo to w koncu Lexus Select.
Przyjechalem , poogladalem z zewnatrz, w pospiechu, zreszta to Lexus Select, i polozylem gotowke, samochod zabaralem.
Po przyjechaniu do domku, juz na spokojnie ogledziny. I co znalazlem w tym Lexusie ....?
nie dziala jeden z czujnikow cofania
brak kilku klipow mocujacych oslony plastikowe w komorze silnika
tragicznie i fatalnie dopasowany tylny zderzak, szczelina 15mm, zatem bylo cos majstrowane
przednia szyba nieorginalna
luzna oslona pod tylnym zderzakiem, brakuje klipow
zaslepka pod hak holowniczy dorobiona, nieorginalna
to tyle jesli chodzi i znaleziska jak do tej pory
Zatem ten caly Lexus Select to mozna miedzy bajki wlozyc.
I moje zdanie o Lxusie jest juz taakie malutkie ze prawie nie widac.
Dodam, ze auto caly czas sewrisowane z wpisami do ksiazki.
WSTYD, WSTYD , WIELKI WSTYD dla Lexusa
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: bedok »

Przykro powiedzieć, ale jak zwykle sprawdza się zasada "ufać i kontrolować"...

Marki bym nie skreślał, bo Lexusy to bardzo dobre auta, ale niestety sprzedają je ludzie tacy jak wszędzie..

Osobiście kupiłem Avensisa w programie Toyota Pewne Auto i wszystko jest bez zarzutu, ale miałem coś obiecane przed zakupem i po pół roku zwodzenia przez dealera odpuściłem. Auto najlepsze jakie do tej pory miałem, ale niesmak pozostał. :down:
Miki1974
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2013, o 22:39
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: Miki1974 »

Niestety kupno używanego auta nawet w salonie to loteria :(
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS 250 zakup

Post autor: Yarecki »

Miki1974 pisze:Niestety kupno używanego auta nawet w salonie to loteria :(
Dokładnie, bo zakup w takim miejscu usypia czujność, cena wyższa obsługa ładnie gada i ładnie ubrana to człowiek myśli że wszystko będzie cacy a to jest miejsce jak każdy inny komis - zwyczajnie chcą zarobić tyle że w ładniejszy sposób :ok: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości