Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
piotrekxb12r
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:53
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Korfantów
Kontakt:

Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: piotrekxb12r »

Witam mam lexusa 2 miesiace dziś pojawił mi się jeden kłopot a mianowice nie mogę otworzyć bagażnika. Zamykał sie i otwierał bez problemu az do dziś. Wyjełem akumulator i wymieniałem przednie żarówki. Poźniej znów założyłem akumulator jakby nigdy nic chciałem otworzyć bagażnik i sie nie udało Macie jakieś pomysły ? Jest może jakiś awaryjny sposób otwierania i czy fotele pasażerów daja sie moze odchylić?
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: prosperopro »

jaki rocznik ?
masz jeden sposob elektrycznie - przyciskiem drugi sposob w klapie masz kluczyk ;)
sprawdz czy nie masz wcisnietej blokady otwierania przyciskiem ktora tez jest na kluczyk

o co chodzi z odchyleniem siedzen ? z tylu ? tyl nie jest w zaden sposob regulowany w LS400
przod ma za to w 7 plaszczyznach przod tyl gora dol ledzwia pochylenie odchylenie i do tego zaglowek gora dol
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
piotrekxb12r
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:53
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Korfantów
Kontakt:

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: piotrekxb12r »

rocznik 94. brat w Accordzie ma tak ze z wnętrza samochodu moze dostac sie do bagażnika a zamek mam popsuty tylko elektrycznie u mnie to działało

a gdzie jest ta blokada ?
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: prosperopro »

Obrazek

Po lewej stronie masz przycisk do otwierania wlewu, okragly przycisk do blokady bagaznika i otwieranie bagaznika. wsadz kluczyk przekrec, jak odskoczy to odblokujesz bagaznik otwierany za pomoca przycisku.
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
piotrekxb12r
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:53
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Korfantów
Kontakt:

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: piotrekxb12r »

tam myślałem ale sie bałem ze jeszcze gorzej coś narobię wielkie dzięki wodzu ! Dzisiaj będę walczył z moim sprzętem
piotrekxb12r
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:53
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Korfantów
Kontakt:

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: piotrekxb12r »

Już udało sie to naprawic okazał sie popsuty włącznik otwierania bagażnika otworzyłem go na krótko narazie póki nie mam przełącznika wysunełem sobie do niego wtyczkę i schowałem pod "odbezpieczenie hamulca ręcznego" także nie widac śladu i mam kawałek kabelka w popielniczce i narazie tak będę sobie radził. Dzieki za pomoc !
szpakerson
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2015, o 12:08
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z otworzeniem bagażnika Lexus LS 400

Post autor: szpakerson »

kolego przyczyną nie otwierania się bagażnika był zepsuty zamek do blokowania guzika. naprawa trwała 5 minut i zamek znów działa z guzika
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości