Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..Witam. Jestem nowy na tym forum i proszę o małą pomoc. Szukam przyzwoitego IS200. Oglądałem kilka z netu - i żadna z nich mnie nie przekonała, mało tego sprzedający co innego pisza, co innego mówia przez telefon, a stan faktyczny to juz totalnie inna bajka przy oględzinach.
..Liczę na Waszą pomoc jako znawców tematu odnośnie tegoż auta: http://otomoto.pl/lexus-is200-full-opcj ... 05523.html
..Czy ewentualnie jest ktoś z okolic, kto mógł by te auto obejrzeć lub może juz ktoś to robił i posiada jakowe informacje. Na zdjęciach praktycznie nie ma się czego czepiać, jak na włocha wyjątkowo nie zniszczony środek. Będę bardzo zobowiązany za pomoc i naturalnie pokryję koszty ewentualnego dojazdu i poświeconego czasu.

Podaję numer do siebie: 693 058 343, oddzwonię jeśli będzie potrzeba.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

Tak patrząc od przodu auta to jakoś zderzak z maską się rożnie schodzą, z jednej str szpara z innej nie. Ogólnie ze zdjęć wiele wywnioskować nie można, ale na bez wypadek to bym nie liczył.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: forest »

ogólnie cały do malowania, jeśli mechanicznie sprawny to ok.
15k za auto + 2k. rejestracja + 3k. malowanie = 20 000 pln za polifta się opyla :D

sprawdź czy w przeciwmgłowych ma żółtą soczewkę (powinny świecić na żółto, a na zdj. nie widać) jeżeli NIE ma tzn. że był bity z przodu
SC430 '2002
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..Właściciel twierdzi że z przodu nic sie nie działo, jedynie prawa strona / tył - było coś robione we włoszech - ale sam powiedział - ze nie najlepiej.. Odnośnie soczewek żółtych w przeciwmgłowych - właściciel nie wie.. Poruszał się tym autem w UK a teraz po PL. Ostatni wspis w książkę przebieg 67.000km - rok 2006..

..Mam dziś dostać zdjęcia drugiego boku, odnośnie koła dwumasowego, stantu techn. Pan twierdzi że jest OK, a lakier posiada wiele rys typowych dla włoch..
..Co do ceny - 15 jest jego ostateczną..

VIN: JTDBS192700077462
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

Spójrz sobie na zdjęcie od przodu auta, bankowo było coś grzebane.
Do tego co napisał Forest trzeba jeszcze doliczyć z 2 tys na rozrząd, paski, oleje, filtry może jakieś klocki a jak dużo jeździsz to kolejne 3,5 na lpg.
Sam musisz odp sobie czy chcesz się w to bawić bo jeśli sam sprzedawca przyznaje ze blacharsko słabo jest to pewnie u lakiernika auto postoi trochę a to koszta i czas.
Tak więc moim zdanie nie jest to jakaś mega oferta i na Twoim miejscu bym poczekał spokojnie, nie ma co się napalac na siłę szczególnie ze auto daleko.
Wszystko zależy jaki masz stosunek do auta i ile planujesz nim jeździć. Jeśli ma być jako tako i pojeździć rok no to za 15tys będzie ok.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Travis »

a tam może ma tylko źle założony zderzak. Jak za tą cenę to nie ma co się zastanawiać. Ja bym brał :)
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..Otrzymałem zdjęcia drugiego boku, zdjęcia których nie ma na aukcji.. Nie trzeba chyba nić więcej dodawać :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


..Niestety dyskwalifikacja jak dla mnie, solidna naprawa, + lakierowanie zdecydowanie nie opłacalna..

..Zdecydowanie zakupię IS200 z podobnym wyposażenie, oferty mile widziane..

..Dziękują za pomoc odnośnie tego egzemplarza..
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: forest »

jak mówiłem... do blacharza i całego lakierować, niestety

mój ma przetarty zderzak, niedługo idzie do lakiernika, zderzak i błotnik bedzie lakierowany to od razu mówie... ale chce za swego 24k. http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=263
SC430 '2002
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..Mam jeszcze kilka typów:
..Właściciel starszy pan, posiada je od 3 lat, szkoda ale nie dba niestety o kosmetykę lakieru: http://otomoto.pl/lexus-is200-C28248138.html
..Pan z komisu ciężki w rozmowie, na zadawane pytania odsyła do ogłoszenia, temat tylnich lamp - wzdycha: http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogl ... geNumber=1

..Zastanawiam się jeszcze nad tym: http://moto.allegro.pl/lexus-is200-ze-s ... 43425.html
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

Jeśli chcesz wydać na auto 15 tyś to nie oczekuj cudów. Zawsze będzie coś do poprawienia.

Ten ze Szwajcarii ciekawie się prezentuje i ma body kit w prawdzie chyba progi i tylna dokładka(trochę marnie spasowana) zakładane na własna rękę ale prezentuje sie ładnie. Środek wygląda na zadbany, chyba pakiet sport sądząc po nakładkach na pedały wiec powinien mieć i szperę, ale to trzeba sprawdzić.

Jeśli szukałbyś auta za granicą... to ten egzemplarz mnie ciekawi:
http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogl ... abNumber=2

Młody rocznik, xenon, navi, skóra, przebieg też bez tragedii, z tego co mówił sprzedawca to uszkodzony tak jak na foto. Jeśli to miałoby być auto na dłużej dla siebie to myślę, że warto się zainteresować.
W poszukiwaniu mocy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości