Przekładka anglik

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
robson21
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2012, o 17:51
Model Lexusa: gs
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Przekładka anglik

Post autor: robson21 »

Witam,
czy może ktoś polecić warsztat w okolicach Warszawy, w którym robią przekładki z aglika na europe do GS mkIII lub Is mk II?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: ledziu »

robson21 pisze:Witam,
czy może ktoś polecić warsztat w okolicach Warszawy, w którym robią przekładki z aglika na europe do GS mkIII lub Is mk II?
Olej temat nie ma uzasadnienia ekonomicznego chyba że aristo gte na LHD :biggrin2:
robson21
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2012, o 17:51
Model Lexusa: gs
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: robson21 »

jest w dobrej cenie mam gs-a hybryde
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: ledziu »

I tak sie nie opłaca :laugh1:
Chyba że masz angola za 15k + dawce za 15k + robota 10k i duzo szczęścia ze specamiii (masa elektroniki) to można polemizować. Generalnie jezeli nie masz dwóch kompletnych aut odpuść.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: klexus »

i daj znac jak to wyszło i jak wygląda, żebym wiedział co omijać przy zakupie szerokim łukiem , a co polecić teściowej heheheh
robson21
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2012, o 17:51
Model Lexusa: gs
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: robson21 »

Właśnie dlatego pytam czy ma ktos polecić kogoś kto juz przekładał taki model. Dzwoniłem do kilku warsztatów którzy niby specjalizują się w przekladkach i mówią ze za 15 można to ogarnąć na tip top
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: ledziu »

robson21 pisze: tip top
Raczej klop klop :biggrin2:
Lex

Re: Przekładka anglik

Post autor: Lex »

robson21 pisze:Właśnie dlatego pytam czy ma ktos polecić kogoś kto juz przekładał taki model. Dzwoniłem do kilku warsztatów którzy niby specjalizują się w przekladkach i mówią ze za 15 można to ogarnąć na tip top
No to szykuj ponad 20 jak powiedzieli 15 , i licz się z tym że te 20 + funy które wydasz na auto to kasa utopiona na amen . Vin-u z RHD nie przełożysz więc smród będzie z tobą do samego końca , bo chyba nie masz zamiaru go nigdy nikomu sprzedać ?

Szukaj tych fachmenów na forach poświęconych autom z UK , tu może być ciężko z taką pomocą ci którzy mają RHD to nimi po PL po prostu jeżdżą bez kombinowania
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: carinus »

Ja bym te pieniązki wydał na opłacenie przeglądów i ubezpieczenia autka i jak kolega radził jeździł nim bez przeróbek.
ainureser
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2016, o 13:23
Model Lexusa: is200
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Przekładka anglik

Post autor: ainureser »

BUMP
Sorry za takie grzebanie w starociach, ale pomyślałem, że zadam tutaj swoje pytanie.
Czy LexaIS200 po przekładce z anglika można poznać po tym, że wajcha hamulca ręcznego jest bardziej z prawej strony? jak gdyby do pasażera?
Z góry dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości