Zatrzymała mnie policja.

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
geniusz
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 16 lis 2011, o 23:42
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Zatrzymała mnie policja.

Post autor: geniusz »

Dziś wracałem sobie moim lexem z roboty :angry:

Zatrzymała mnie policja już myślałem, że za szybko jechałem :dirol:
Standardowo miałem ręke na podłokietniku muza grała i pełen luz miałem he he. Chciał drzwi otworzyć od pasażera ale miałem zablokowane więc tylko szybę mu opuściłem, zażądał dokumenty do kontroli więc mu dałem. Poszedł do swojej alfy gdzie drugi stał i coś sprawdzali. Potem obszedł całe auto i wróci do mnie od strony pasażera. Zapytałem czy przekroczyłem prędkość ale on tylko odpowiedział że to była kontrola dokumentów. No i jak już chciałem szybę zamknąć zapytał mnie "jak pojemność" byłem z lekka zdziwiony bo przecież w papierach jest pojemność silnika podana więc się z odpowiedzią zawahałem bo musiałem się upewnić sam siebie o co On mnie się pyta powiedziałem mu że 4 litry a po krótkiej pauzie dodałem coś w stylu Bonda :bor: V8.
Życzył mi spokojnych świąt i odszedł. Następnie odpaliłem gablotę i patrząc w wsteczne lusterko dodałem trochę gazu i patrzyłem na reakcję jego... obejrzał się w moją stronę.
Chyba w ten sposób zepsułem mu święta a na dodatek współczuję następnemu przy kontroli bo pewnie musiał się na nim wyżyć myśląc sobie taki łepek, a taką gablota się odpycha w mega kryzysie i w dodatku taką gablota bez instalacji gazowej.

Z tego miejsca życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt wielkanocnych i takich jak moja kontroli drogowych.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: forest »

ostatnio, moja rozmowa z policjantem w radiowozie:
POLICJANT: Jaki silniczek?
JA: 2.0 R6
POLICJANT: Pewnie dobrze się jeździ...?
JA: ...zajebiście :D
POLICJANT: Tym razem skończy się na upomnieniu :)
SC430 '2002
Korega0
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 5 sie 2012, o 14:54
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: Korega0 »

Dziwne.Wczoraj.
Kontrola.
-Witam.Dokumenty proszę.
-Kierowca trzeźwy?
-Jak najbardziej.
Patrzy patrzy i dalej zestaw pytań podobny jw:
-Auto dobre? Drogi taki sprzęt?
-A to zależy jaki egzemplarz. zadbany ok 20k.
-A to całkiem sporo, a chociaż dobrze się sprawdza?
-Jest niezastąpiony.
-Dobra to wszystko.Wesołych Świąt.
:facepalm:
może to jakaś świąteczna akcja? :D
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: forest »

akcja "Ja też chce takie auto!" :D ale to po prostu zabicie nudy na służbie, nie ma co się dziwić...
SC430 '2002
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: passat1978 »

Mi jak kiedyś koleś lekko przytulił się do tylnego zderzaka w leszku to po przyjechaniu " Federalnych" też miałem podobne pytania.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: hydrant23 »

Ze mna rowniez ladnie rozmawija i sie dopytuja ale na moje 'moze upomnienie' bylo 'jak stac na taka fure i paliwo to i na mandat stac' no i niestety slusznie sie mi nalezal
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: klexus »

Wy sie zatrzymujecie?? ja zawsze robię redukcje do 2 i but przy 5500obr, przełącza sie na Pb + wcześniejsze VVTi nie mówiąc o smudze kondensacyjnej z rułek:) i palony kapeć i znikam:)
mnie gs-em raz zatrzymali ale zaraz kazali jechać bo jechał starciok z bigosem (obornik, gnój) i gubił trochę po drodze heheheh
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: andrej7 »

Ludzie żyją stereotypami, auto za 15-20 tys a podniecają się niemiłosiernie, Lexus nie jest niczym super hiper szczególnie te które my mamy, tyle że nie ma ich za wiele i maja wymowną nazwę ale czy adekwatną?
Mnie osobiście jeśli zatrzymują to dzielą wysokość mandatu na połowę, a że rocznie dużo jeżdżę to się uzbierało i tak tyle pkt że teraz 80m/h przemierzam świat.

To, że pytają o auto o silnik itp to też nie jakiś przywilej lexusa, jak miałem felicję a później golfa to tez pytali się jaki silnik i jak auto się sprawuje po prostu jakoś muszą zagadać. Nie ma czym sie podniecać i lepiej żeby za wiele spotkań nie było.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: Ralfx »

To różnie bywa z tą ciekawością. Mnie kiedyś 3km gonili w środku nocy po Warszawie żeby sie dowiedzieć co to tak się odpycha, dopiero jak się na czerwonym zatrzymałem to mieli czas żeby nadrobić. Zapytali, podali tylko alkomat i prosili żebym tak nie zapierdalał. Jest policja, normalna i są służbiści. Ja mam szczęście do tych normalnych.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
GrzegorzPPP
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 29 lip 2012, o 20:41
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: GrzegorzPPP »

andrej7 pisze:Ludzie żyją stereotypami, auto za 15-20 tys a podniecają się niemiłosiernie, Lexus nie jest niczym super hiper szczególnie te które my mamy, tyle że nie ma ich za wiele i maja wymowną nazwę ale czy adekwatną?.
Dokładnie mam takie samo zdanie. Powiesz komuś, że masz Lexusa i już wielkie :o aż czasem mi się głupio przyznawać i mówię, że mam Toyotę. Samochód w cenie golfa a robi tyle zamieszania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości