[Szczecin] - szukam

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
tommy76
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 9 lis 2010, o 11:26
Model Lexusa: IS220D
Kontakt:

[Szczecin] - szukam

Post autor: tommy76 »

Witam,
poszukuję dobrego warsztatu w Szczecinie lub okolicach z komputerem do Lexusa.
tommy76
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 9 lis 2010, o 11:26
Model Lexusa: IS220D
Kontakt:

Re: [Szczecin] - szukam

Post autor: tommy76 »

Chłopaków z Leszczynowej znam. Są naprawdę nieźli ale coraz mniej chętnie biorą się za Lexusy (podobno mają ograniczony dostęp do części). No i niestety brak komputera. Przecież to niemożliwe by jedynym wyjściem w zachodniopomorskim było ASO. No nic, jeszcze poszukam. A jak nie to trzeba będzie na forum avensisa zapukać ;)
Pozdrawiam Międzyzdroje!
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: [Szczecin] - szukam

Post autor: kapiotrek »

tommy76 pisze:Chłopaków z Leszczynowej znam. Są naprawdę nieźli ale coraz mniej chętnie biorą się za Lexusy (podobno mają ograniczony dostęp do części). No i niestety brak komputera. Przecież to niemożliwe by jedynym wyjściem w zachodniopomorskim było ASO. No nic, jeszcze poszukam. A jak nie to trzeba będzie na forum avensisa zapukać ;)
Pozdrawiam Międzyzdroje!
tommy76 pisze:Witam,
poszukuję dobrego warsztatu w Szczecinie lub okolicach z komputerem do Lexusa.

Masz kłopoty z Lexusem napisz lub zadzwoń 600294724 mam fabryczny tester więc wszystko jest do ogarnięcia. Pozdrawiam Piotrek
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: [Szczecin] - szukam

Post autor: rsz1981/2 »

Poszukuje namiarów na sprawdzony warsztat lakierniczy w zach.pom.?
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: [Szczecin] - szukam

Post autor: BeeMiX »

Mam bardzo zaufaną osobę w Dobrzanach (za Stargardem) jeśli to nie za daleko dla Ciebie, mój bardzo dobry znajomy i świetny mechanik.

Co do lakiernictwa mam znajomego w Choszcznie który malował moje auto, ma nową komore do malowania, też robi świetną robotę za uczciwe pieniądze.
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: [Szczecin] - szukam

Post autor: rsz1981/2 »

BeeMiX pisze:Co do lakiernictwa mam znajomego w Choszcznie który malował moje auto, ma nową komore do malowania, też robi świetną robotę za uczciwe pieniądze.
no problem i tak leci z OC sprawcy :biggrin2:
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości