Lexus sc 300 - warto kupić ?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Raptovvny
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 21:08
Model Lexusa: sc300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: Raptovvny »

Witam wszystkich :)
mam okazję kupić lexusa sc 300 za 13000 zł. Auto wygląda ok, nic nie stuka itp. Co o tym sądzicie ?
Jak wygląda rynek z częściami do tego modelu i czy w ogole polecacie to autko ?
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, o 22:00 przez klexus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Mamy już temat w którym pytamy, dlatego przenoszę
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: krzywydg »

Z manualem czy z automatem??
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: BeeMiX »

Ktory rok? Jaki przebieg? Mocno był bity w przeszłości? Generalnie jak nie nastawiasz sie że to będzie szybkie auto, to warto. Powiedz co chcesz szerzej wiedziec, to powiem Ci na co zwracac uwage. Części są do dostania, tansze jak do BMW .
Raptovvny
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 21:08
Model Lexusa: sc300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: Raptovvny »

Moje poprzednie auto to Seat Leon 1.9 Tdi 110 km. 2001 r. Sprawował się super, nie było z nim wiekszych problemów. Części nie należały jednak do najtańszych dlatego postanowiłem poszukać w autach typu lexus. Chciałbym wiedzieć czy za częściami bede musiał jezdzić po całej Polsce, czy są awaryjne, jak ze spalaniem i na co zwracać szczególną uwagę kupując Lexa z lat 98-05. Auto jest mi potrzebne do jazdy dziennej i nie potrzebuje 300 konnej bestii 4.2 benzyna typu Audi A8 :) nie chce wozić w bagażniku dystrybutora z paliwem
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: BeeMiX »

Czyli nie masz zadnego upatrzonego. Czesci sa bardzo tanie, auto bardzo solidne. Dwóch userów ma swoje SC400 na sprzedaż, ale nie za taką kwotę. No i nie znajdziesz na rynku tak świeżego SC szczególnie że przestali je robić w 2000 roku. Szczególnie za 13 tyś
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: janasek »

Raptovvny pisze:Witam wszystkich :)
mam okazję kupić lexusa sc 300 za 13000 zł. Auto wygląda ok, nic nie stuka itp. Co o tym sądzicie ?
Jak wygląda rynek z częściami do tego modelu i czy w ogole polecacie to autko ?
Jak masz okazję kupić taie auto za taka kasę, to daj jakiegoś linka, napisz coś o nim lub pokaż foto.

BeeMiX pisze:Czyli nie masz zadnego upatrzonego. Czesci sa bardzo tanie, auto bardzo solidne. Dwóch userów ma swoje SC400 na sprzedaż, ale nie za taką kwotę. No i nie znajdziesz na rynku tak świeżego SC szczególnie że przestali je robić w 2000 roku. Szczególnie za 13 tyś
Jeżeli myślisz o mnie to jest już to raczej mało realne bo wózek właśnie dostał nowy secik kółek na lato. :) A kto jeszcze sprzedaje? Mati chyba też raczej nie...:)
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Rafa1504
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 4 lut 2012, o 13:57
Model Lexusa: Sc300 2JZ-GTE Single T
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: Lexus sc 300 - warto kupić ?

Post autor: Rafa1504 »

Warto, warto i jeszcze raz warto. Na club lexus masz chyba wszystkie możliwe wątki o sc, ceny części są niskie, w internecie pełno schematów.
Nie wiem tylko, czy w pl sc400 nie jest bardziej popularne na rynku wtórnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości