[IS200] Montowanie kamery cofania -którędy kable poprowadzić

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
hunter999
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 9 maja 2013, o 08:50
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Okolice Warszawy
Kontakt:

[IS200] Montowanie kamery cofania -którędy kable poprowadzić

Post autor: hunter999 »

Witam, mam w moim IS'ie radio Dignity 7 cali i ostatnio zakupiłem do niego kamerę cofania w okazyjnej cenie i chcę ją teraz podłączyć tylko nie wiem jak bo ta kamera jest w tablicy na rejestracje i mój problem polega na tym że nie wiem którędy poprowadzić kable od kamery do radia. Myślałem żeby pod siedzeniami tylnymi a potem w drzwiach pod tym plastikiem czarnym (uszczelki) tylko nie wiem jak zdjąć siedzenia a nie chcę na siłę bo szkoda uszkodzić takiego pięknego auta.
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: [IS200] Montowanie kamery cofania -którędy kable poprowa

Post autor: Pawełn »

Dwa razy przeciągałem kabelki i kładłem je pod wykładziną przy progach a dalej między uszczelką tylnych drzwi a kanapą do góry i pod pólką za wykładziną bagażnika są otwory którymi można je przepchnąć do bagażnika. W tym wypadku siedzenia nie trzeba zdejmować tylko lekko odchylić oparcie :smile:
レクサス
hunter999
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 9 maja 2013, o 08:50
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Okolice Warszawy
Kontakt:

Re: [IS200] Montowanie kamery cofania -którędy kable poprowa

Post autor: hunter999 »

Teraz pojawił się kolejny problem mam już poprowadzone kable jeden idzie do radia a drugi idzie do lampy tylnej tej od wstecznego i tam jest taka kostka i nie wiem do którego kabla podłączyć zasilanie kamery, wie ktoś może ?
Ad kamery wychodzą dwa kable zasilania czerwony i czarny.




Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości