Sc 300 Turbo

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
kickandfun
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 7 mar 2013, o 15:52
Model Lexusa: SC 300
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Sc 300 Turbo

Post autor: kickandfun »

Witam,

Czy orientujecie się czy turbinka z gratami od toyoty soarer 2.5 turbo przyjmie się do lexa sc 300? Czy tańczą opcja będzie zamówić gotowy zestaw z usa? :)

Pozdr.
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: krzywydg »

kickandfun pisze:Witam,

Czy orientujecie się czy turbinka z gratami od toyoty soarer 2.5 turbo przyjmie się do lexa sc 300? Czy tańczą opcja będzie zamówić gotowy zestaw z usa? :)

Pozdr.
Nie pasują.. nie baw sie w taki pierdoły ;) na forum jest temat 2jz+turbo poszukaj. pzdr!!
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: ledziu »

Tak jak przedmówca napisał TT nie pasi, a co do zestawu to lepiej daj spokój bo jak to bedzie zestaw który opłaca się kupić to nie będzie się opłacać zamontować ;)

Generalnie temat rzeka.

Przygodę z tuningiem rozpocznij od pomyślenia czego chcesz, przejechania się już zrobionym autem (w tym mogę Ci pomóc :biggrin2: ) a dopiero później zacznij działać.
Awatar użytkownika
kickandfun
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 7 mar 2013, o 15:52
Model Lexusa: SC 300
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: kickandfun »

Dzięki za informacje. Ogarniam sobie temat gdyż interesuje mnie podniesienie mocy w moim sc'ku. Zacznę od kolektorów, wydechu i zobaczę co na tym można zdziałać :) Przy tej wadze furki trochę więcej mocy się przyda :) Autko teraz to jedna z niewielu przyjemności na które obecnie mam czas :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: ledziu »

kickandfun pisze: Zacznę od kolektorów, wydechu i zobaczę co na tym można zdziałać :)
To też odpuść, wydasz kasę i nic nie zrobisz :biggrin2:

Pomyśl o LSD, a może o skrzynce...generalnie mody związane z podniesieniem mocy w 2jz n/a są :down:
Awatar użytkownika
kickandfun
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 7 mar 2013, o 15:52
Model Lexusa: SC 300
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: kickandfun »

trochę mnie zniechęcasz ;)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: ledziu »

kickandfun pisze:trochę mnie zniechęcasz ;)
Nie, wydaje Ci się ... :biggrin2:
Tylko napisałeś że chcesz dołożyć pałera więc to co zaproponowałeś na początku będzie oznaczać dużo $$$ przy miernych wynikach.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: carsik »

:biggrin2: :biggrin2: tuning atmosfery to duże wyzwanie z miernym drogowym efektem. Zestaw suszarka 10kzł i jest fun :biggrin2: :biggrin2:
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
kickandfun
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 7 mar 2013, o 15:52
Model Lexusa: SC 300
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: kickandfun »

Pytam gdyż mój kumpel wariat mechanik ma zabawkę na weekend suprę z 2jzge tylko turbo. Pobawił się wydechem kolektorami i zwiększył moc z fabrycznej ok 224 na 308. Dlatego zdziwiony jestem że średnio można coś zrobić moim autkiem. Podnieść moc za wszelką cenę nie muszę, kocham swój samochód i taką mocą jaka jest ale warto zapytać :)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Sc 300 Turbo

Post autor: carsik »

turbo a atmosfera to dość zasadnicza różnica
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości