[GS 300 MKII] wahacz przedni górny sworzeń regeneracja

ODPOWIEDZ
kamilra
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 27 maja 2013, o 13:08
Model Lexusa: Supra MKIII turbo, IS 200, GS 300 MKII
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

[GS 300 MKII] wahacz przedni górny sworzeń regeneracja

Post autor: kamilra »

Witam.

Niedawno kupiłem GS 300 MKII. W samochodzie jest do zrobienia tylko jedna rzecz. Na sworzniu przedniego, górnego, prawego wahacza jest już wyczuwalny luz. Z tego co przeczesałem forum i pooglądałem Alledrogo, wiem już, że nie warto kupować całego, nowego zamiennika wahacza firm typu SH za kwotę 180-220 pln, bo jakość jest słaba i nie pojeżdżę długo. Nie wiem natomiast, jakie są opinie o firmie CTC za ok 400 pln. Może ktoś z Was ma doświadczenie ?
Na początek jednak zdecydowałem się podejść do sprawy budżetowo i wymienić tylko sworzeń w moim wahaczu. W związku z tym pytanie do szanownych forumowiczów. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś warsztat we Wrocławiu, który specjalizuje się w wymianie sworzni ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] wahacz przedni górny sworzeń regeneracja

Post autor: ledziu »

Jest firma z Wawy która robi do sportu wahacze, działają od baaardzo dawna i robią gitarowo.
Nr.tel. 606 45 16 50 pewnie dogadasz się co do wysyłki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] wahacz przedni górny sworzeń regeneracja

Post autor: Yarecki »

ledziu pisze:Jest firma z Wawy która robi do sportu wahacze, działają od baaardzo dawna i robią gitarowo.
Nr.tel. 606 45 16 50 pewnie dogadasz się co do wysyłki.
Sworzni niestety nie regenerują, pływających tulei równieź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości