Lexusy z USA

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

No trochę poczytałem, popytałem i już wiem, że nie jest to oryginalny f-sport, a szkoda:( Tym bardziej, że właściciel skory do dużej negocjacji...
Wygląda na to, że wszystko dodane przez właściciela, ale wygląda na to, że przynajmniej niektóre elementy (dolot, hamulce) pochodzą z ori akcesoriów lexusa. Mam jego zdjęcia jak wyglądał w USA i nie było nic z tego pakietu, przynajmniej z zewnątrz. Wkleiłbym ale nie umiem:) Szczerze to wolałbym bez tych gadżetów, ale ciężko znaleźć coś dobrego. Sprawdzałem już 3 isy na autocheck i wszystkie miały wypadki, o czym często sami właściciele nawet nie wiedzieli... Oj ciężko ciężko.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: forest »

mając 87k brałbym tego Lexa... od dawna mi się podoba ;) kupiłbym i bym się cieszył że już mam zajeb***, niepowtarzalnego, bezwypadkowego IS250 :dance:
SC430 '2002
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

Kurczę nie wiem co robić:) Fajne wydaje się to auto - no może poza tymi kółkami 19" (pewnie jeździć się za bardzo nie da na tym). No nic jeszcze pomyślę. Ponoć aktualny właściciel sam sprowadził go z USA i oprócz tej nawigacji nic nie dokładał, wszystko było :blush: Zapewnia, że auto cacy, a pakiet sport był w stanach dostępny dużo wcześniej niż w Europie. No poradźcie co tu robić :doh:
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: forest »

no może faktycznie F Sport Pakiet był wcześniej dostępny w USA (pamiętaj żę Lexus wywodzi się z USA)... musisz poszperać w necie może znajdziesz jakiś artykuł o F pakiecie?
napewno jedź autem żeby go sprawdzić do Serwisu... a ja bym jeszcze na hamownie pojechał.
Alufelgi to rzecz nabyta i w każdej chwili możesz zmienić, auto ma jeszcze "zimówki" a chromy możesz sprzedać chociaż za 2000 i będziesz do przodu ;) ale nie przesadzaj... 19" to świetna sprawa - pojeździsz zobaczysz że nie jest tak źle.... ;)

zbij z ceny jak najwięcej... a jak nie bedzie chciał zjechać z ceny to zabieraj wszystkie "graty" jakie koleś ma od auta, sprzedaż 19" i będzie GIT :D

Twój wybór... ja to co widze na zdj. to polecam bo na żywo nie widziałem ISa....
naważniejsze żebyś był zadowolony, jeżeli pod jakimś względem auto Cie "zniesmacza" to nie bierz, pamiętaj że auto musi wywoływać emocje (bo bez emocji jest tylko "łyżką do butów")
...za każdym razem gdy rano będziesz go widział na podjeździe swojego domu musisz się uśmiechnąć i pomyśleć "zajeb*** fura - i jest moja" wsiadasz i jedziesz rano do pracy z bananem na twarzy....:D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: klexus »

szukasz mocy czy wygladu w IS??
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

Nie szukam mocy, wystarczy mi zupełna seria. Po prostu podoba mi się to auto, a przy okazji ma świetny silnik i napęd awd.
Powiem tak: to auto z ogłoszenia nie dlatego mi wpadło w oko, że ma te świecidełka, chromy i telewizor.Ja szukam serii, ale naprawdę ciężko o coś ciekawego. Po prostu szukam isa dłuższy czas i wszystkie to powypadkowe z USA, przynajmniej jeśli mowa o awd. Tego zdjęcia mam jak był po stłuczce i nazwałbym to kosmetyką - zderzak i błotnik prawy przód. Jedyne co mnie odstrasza, to paradoksalnie te dodatki sportowe - szczególnie zawieszenie. Nie wiem, czy tam są jakieś specjalne amortyzatory, sprężyny i jak z dostępnością tych nietypowych części. Kolejne pytanie to czy w przypadku braku dostępnych części lub zwalających z nóg ich cen jest możliwy powrót do serii w zawieszeniu??? Te pytania nurtują mnie najbardziej w tej chwili...
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: Ralfx »

Myślę że z powrotem do serii nie powinno być problemu. Jeśli wcześniej miał serie to czemu teraz by nie mógł?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

No właśnie nie jestem pewny, czy wcześniej była seria. Sprzedający twierdzi, że kupił auto z tym zawieszeniem i wydechem/dolotem już z USA, więc może to być pakiet z fabryki...
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: Ralfx »

Jak teraz wejdziesz na strone lexus.com i weźmiesz opcje "build your lexus" zobaczysz że to jest opcja dodatkowa takie elementy i można sobie dobierać jak sie chce - montują je z tego co zrozumiałem na stronie u dealera na miejscu. Zatem jest to w pełni kompatybilne. Jeśli nie jesteś pewny zadzwoń do ASO w Polsce myślę że u nich tez już mozna takie usługi świadczyć. Warto zauważyć że dopłata do hamulcy przód + tył 5 500 $ zawieszenie 1000$ ;)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: janasek »

Wydech i dolot na jest pewnie oryginalny, bo dosyć cześo Is-y 350 ze Stanów mają te elementy "fabrycznie" zmodyfikowane i auta z tym wydechem i dolotem osiągaja ok 330KM zamiast seryjnych 306 . Ale czy zakładany w fabryce czy u dealera to tego nie wiem. Może i nawet w fabryce, zależy jakie są duże zmiany w porównaniu do serii.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, o 11:58 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość