[IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

[IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: Damian87 »

1)Da się zrobić domykanie szyb z pilota w IS 200?
2)Da się zrobić tak aby wszystkie szyby działały gdy kluczyk jest w pozycji ACC a nie tylko na ON?

..zna ktoś elektryka w łódzkim kto by się tego podjął? a może ktoś u siebie coś takiego już robił?
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: Gierade »

Damian87 pisze:1)Da się zrobić domykanie szyb z pilota w IS 200?
W jakim sensie? Że zamykasz drzwi z pilota i wtenczas domykają się szyby? Jeżeli tak, to musisz kupić moduł domykania szyb.

Tutaj było coś na ten temat: viewtopic.php?f=38&t=5866
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: maniek_ls400 »

Domyślam się, że Damianowi chodzi po głowie feature, który jest w LS - mogę z pilota otworzyć szyby + szybedach (tilt lub pełne otwarcie) wciskając i trzymając guzik na pilocie. Co ciekawe centralny się nie otwiera (a może sam uzbraja po chwili nie zwóciłem uwagi). Oczywiście działa to też z zamykaniem - trzymając przycisk lock zamykam wszyskie szyby + szyberdach..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: Gierade »

Różnie to można interpretować, bo pytanie nie zostało doprecyzowane. Czy się da? Tak, da się ;)
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: Damian87 »

Gierade pisze:
Damian87 pisze:1)Da się zrobić domykanie szyb z pilota w IS 200?
W jakim sensie? Że zamykasz drzwi z pilota i wtenczas domykają się szyby? Jeżeli tak, to musisz kupić moduł domykania szyb.

Tutaj było coś na ten temat: viewtopic.php?f=38&t=5866
tak, właśnie o to mi chodzi. na tej stronce http://www.testronik.com/index.php?page ... _domykania co prawda jest taki moduł, ale jeszcze elektryk by sie przydał aby to podłączyć :D ja dzwoniłem do jednego to powiedział że w żadnym wypadku nie da się czegoś takiego zrobić... ;|

a jeszcze, co z działającymi szybami gdy kluczyk jest w pozycji ACC? da się coś takiego ogarnąć?
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: Gierade »

Damian87 pisze:tak, właśnie o to mi chodzi. na tej stronce http://www.testronik.com/index.php?page ... _domykania co prawda jest taki moduł, ale jeszcze elektryk by sie przydał aby to podłączyć :D ja dzwoniłem do jednego to powiedział że w żadnym wypadku nie da się czegoś takiego zrobić... ;|
Proponuję dla pewności zapytać innego, bo wydaje mi się, że nie powinno być z tym większego problemu.
Na allegro jest ten sterownik za 119pln wraz ze schematami. Zerknij sobie, wydrukuj i podejdź z tym do jakiegoś ogarniętego elektronika.
Damian87 pisze:a jeszcze, co z działającymi szybami gdy kluczyk jest w pozycji ACC? da się coś takiego ogarnąć?
Z tym niestety Ci nie pomogę, ale ktoś kiedyś na forum o to pytał.
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: prodigy007 »

Znajomy koles zrobil sobie sam domykanie szyb bodajze w corsie podpial sie do komputera i tam gdzies cos sobie ustawil...moze da sie tak w Lexie :scratch: Ale sprawdzic tego mozliwosci nie mam;/
soviet100
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2013, o 22:27
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Czechowice-dziedzice
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: soviet100 »

Ale bajki , Jeśli samochód ma fabryczne domykanie szyb z kluczyka że przekręcasz i trzymiesz to zrobić domykanie z pilota jest z górki jeśli nie ma to wesołych świąt.
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: [IS 200] Domykanie szyb/prąd do szyb na ACC

Post autor: LEPSI RX »

da sie zrobic jedno i drugie bez najmniejszego problemu, jezeeeli jeszcze jestes zaintereesowany to ci pomoge. pisz na priv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości