radioodtwarzacz opinie

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

radioodtwarzacz opinie

Post autor: lubelak88 »

Siema myślę o wymianie radia seryjnego na jakiś fajny sprzęt grajacy, i może mieliście do czynienia z jakimś fajnym sprzętem co polecacie?? albo co macie u siebie w aucie .Osobiście mam 3 typy może znacie ktoryś z modeli??http://www.dobry-ranking.pl/468-ranking ... amochodowe chodzi o pozycje 1,3,4 ale chyba bardziej się przychylam do tych dwóch ostatnich ponieważ są cenowo spoko a poza tym nie wiem czy mi jest potrzebny wyświetlacz do jakis filmików itp. bardziej mi chodzi o słuchanie muzy:) z dobrym brzmieniem:)... a może ktoś ma jeszcze inne pomysły?? :hobby:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: dS »

Kupujesz radyjko z najniższej półki i oczekujesz dobrego brzemienia? Jedno z drugim się trochę kłóci.
Ja u siebie mam wsadzoną Alpinkę CDA-9855R, jedyny jej mankament to rozmiar 1DIN, ale szkoda mi go zmieniać na jakieś budżetowe 2DIN, ale Alpin jako markę mogę polecić tyle tylko że radyjka 2DIN to koszt podchodzący pod 3kafle, więc wątpię aby interesował cię taki wydatek. Z zaproponowanych przez Ciebie wybrał bym Pionka z wyświetlaczem, komponował będzie się z konsolą dużo lepiej a i w podróży pasażerowie mogą sobie coś obejrzeć. Pozostałe 2 odpychają mnie wyglądem.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: lubelak88 »

ok , dzięki słuszna uwaga:)... w radiach jestem 100lat za murzynami bo w ostatnich autach miałem tylko serię:) a keidyś keenwooda:) ale to stare dzieje:)
najpierw msuze zoabczyć czy mam wzmacniacz bo jesli go mam to juz wogole odpada mi wymiana radia:) lepiej juz zmieniarkę jak travis mi polecił
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: dS »

jak nie masz jakiś specjalnych wymagań to imo zmieniarka to będzie najlepsze rozwiązanie, bo pewnie zagra to lepiej niż jakieś budżetowe radyjko, kosztuje i sporo mniej, no i nie trzeba będzie kombinować z montażem.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: Gierade »

lubelak88 pisze:najpierw msuze zoabczyć czy mam wzmacniacz bo jesli go mam to juz wogole odpada mi wymiana radia:)
A możesz mi powiedzieć dlaczego?
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: lubelak88 »

z tego co sie dowiedziałem , to jesli mam to nie będzie sterowania wzmacniaczem i bedzie od 1,2 volume juz napierał na cały legulator a poza tym na ściszeniu max będą syczeć głosniki:)...tyle wiem z teorii:)
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: passat1978 »

Na ostatnim zlocie zrobilismy sobie odsłuch muzy w rożnych modelach leszkow i wiem jedno aby przebić to co daje fabryka terzeba wydać bardzo dużo pieniążków, wiec jesli ktoś ma zamiar zmieniać audio w :LEXUS: to niech naszykuje sporą sume kasy lub sie za to nie bierze!!!
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: Gierade »

lubelak88 pisze:z tego co sie dowiedziałem , to jesli mam to nie będzie sterowania wzmacniaczem i bedzie od 1,2 volume juz napierał na cały legulator a poza tym na ściszeniu max będą syczeć głosniki:)...tyle wiem z teorii:)
Hmm.. nie sądzę żeby tak się działo. Poczytaj o 'bypass amp'.
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: bulikcbr »

passat1978 pisze:Na ostatnim zlocie zrobilismy sobie odsłuch muzy w rożnych modelach leszkow i wiem jedno aby przebić to co daje fabryka terzeba wydać bardzo dużo pieniążków, wiec jesli ktoś ma zamiar zmieniać audio w :LEXUS: to niech naszykuje sporą sume kasy lub sie za to nie bierze!!!
Mówisz o IS200?
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: passat1978 »

bulikcbr "Mówisz o IS200?"
Tak - w sobotę trochę sobie tego posłuchałem i nie sadzę za wymieniając na radio za 1000zł poprawisz coś !!!!
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości