IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
TommyT
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2013, o 19:56
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Dublin
Kontakt:

IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: TommyT »

Witam, tak jak w temacie mam problem z odtwarzaniem płyt mp3 w moim IS'ie. Nagrałem juz kilka plyt z danymi mp3, roznymi predkosciami i po włozeniu plyty do radia pojawia sie komunikat NO MUSIC. Probowalem wrzucac mp3-jki poprostu na plyte i do folderow i nic. Czy musze je jakos inaczej nagrac czy moze radio jest zepsute? Dodam ze jak nagrywam audioCD to chodza bez problemu.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: q3_ »

Nagrywasz na płycie CD? MP3 nagrane na płycie DVD nie są widoczne przez odtwarzacz. Mówię oczywiście o odtwarzaczu ML, który czyta płyty DVD video.

Pzdr.
Q3
TommyT
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2013, o 19:56
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Dublin
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: TommyT »

Juz zalatwione! :)

Program do nagrywania CDBurnerXP mial domyslnie ustawione nagrywanie plikow w systemie UDF, wystarczylo zmienic na ISO/Joliet i wszystko gra! :)
yoonior
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2014, o 01:47
Model Lexusa: Jeszcze brak
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: yoonior »

Miałem dokładnie ten sam problem i ten sam soft - CDBurnerXP i mi też pomogło :)
Awatar użytkownika
krzluk
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 21:08
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: krzluk »

A u mnie w IS-ie na ML czyta płyty DVD z filmami nagrane w CDBurnerXP, ale odtwarza tylko dźwięk, Picture button jest wygaszony....nie wiem o co chodzi, jak można temu zaradzić?? Auto kupione w PL w salonie, menu w j. angielskim. CDBurnerXP nagrywa w systemie ISO/Juliet przy prędkości 2x.
Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: szyman_leo »

Wciśnij hamulec ręczny (nogą :ok2: ) i powinna pojawić się wizja.
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
krzluk
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 21:08
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: krzluk »

Tyle kombinacji i zmarnowanych płyt i w końcu się udało, wystarczyło włączyć hamulec.... :beach:
Dzięki za pomoc...a jeszcze dopytam, w jakim formacie można oglądać filmy, bo czytałem gdzieś na forum, że pójdą filmy *.wmv albo *.mpg - próbowałem i chyba nie idzie...
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS250 2007r. nie czyta mi płyt MP3, pomocy

Post autor: szyman_leo »

krzluk pisze:Tyle kombinacji i zmarnowanych płyt i w końcu się udało, wystarczyło włączyć hamulec.... :beach:
Dzięki za pomoc...a jeszcze dopytam, w jakim formacie można oglądać filmy, bo czytałem gdzieś na forum, że pójdą filmy *.wmv albo *.mpg - próbowałem i chyba nie idzie...
Nie ma sprawy.
Idzie wszystko w standardzie dvd, co odpala się w kinie domowym. Skompresowane formaty wymagające kodeków raczej nie pójdą.
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości