[gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

ODPOWIEDZ
igor
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2012, o 23:19
Model Lexusa: gs300
Skąd:: syke
Kontakt:

[gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: igor »

kto zna dobrego i sprawdzonego i kompetentnego sprzedawce czesci do lexusa.prosze o namiary.szukam tez dobrego mechanika co mi zmieni rozrzad.olsztyn i okolice.lub trasa od granicy z vaterlandem w strone olsztyna.myslalem o lexklinice pod poznaniem ale kontakt utrudniony.nie odbiera telefonu.pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.igor
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: LinkPL »

igor pisze:kto zna dobrego i sprawdzonego i kompetentnego sprzedawce czesci do lexusa.prosze o namiary.szukam tez dobrego mechanika co mi zmieni rozrzad.olsztyn i okolice.lub trasa od granicy z vaterlandem w strone olsztyna.myslalem o lexklinice pod poznaniem ale kontakt utrudniony.nie odbiera telefonu.pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.igor
Zadzwoń tu ;) zrobią Ci wysyłkę i w 580 -600 się zmieścisz.

Ul. Miła 17, 26-600 Radom

Tel.: 048 362 10 10

Czynne: pon. - pt.: 9-17, Sobota: 8-14

E-mail: mila@rapimex.pl
How far We can go ...
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: MączeK »

Mam kompletny rozrzad jezeli Cie interesuje:) Cena: 520zł

796 118 409
igor
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2012, o 23:19
Model Lexusa: gs300
Skąd:: syke
Kontakt:

Re: namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: igor »

dzeki za odpowiedzi.sprzedawca z radomia obeznany w temacie.wycena rozrzadu lexus gs300 pasek rozrzadu sun, rolka koyo, napinacz hydrauliczny ntn toyota .calosc 500zl.ma tez paski wieloklinowe osprzetu bando 69zl.ma tez rolke napinajaca pasek osprzetu ntn 110 zl.nie wiem czy to tez wymieniac.pozdrawiam igor
igor
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2012, o 23:19
Model Lexusa: gs300
Skąd:: syke
Kontakt:

Re: namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: igor »

rozrzad w gs wymieniony.pasek rozrzadu sun 1oozl pasek wielorowkowy osprzetu bando 85zl rolka koyo 100zl stara orginalna tez byla koyo bo to pierwsza wymiana rozrzadu napinacz hydrauliczny ntn toyota 300zl pompa wody aisin 300zl .uszczelniacze na walki i wal orginaly z aso 200zl.robocizna czyli rozrzad plus wymiana oleju w tylnym dyfrze oleju silnikowego filtrow oleju, powietrza, kabinowego.czyszczenie klima .wymiana plynu do chlodnic i hamulcowego 850zl. czesci zamawialem w gdyni w serwis parts na ulicy hutniczej1.wybor maja duzy ceny tez dobre po negocjacjach oczywiscie.towar zgodny ze specyfikacja,tylko handlowcy co tam pracuja to slabi sa strasznie pojecia zero.lepiej jak sie samemu wie co sie chce i za ile.
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: maxkow »

Mechanik PN 787977809
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
mongrel
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 21:00
Model Lexusa: gs300 mkII
Skąd:: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: mongrel »

Jako, że nadszedł czas na wymianę rozrządu musiałem sobie skompletować zestaw taki jak tu polecano czyli : rolka koyo, napinacz ntn a pasek zakupiłem oryginalny z aso. Przez pewien czas nie mogłem w Krakowie dopaść napinacza ale wczoraj się pojawił i dzisiaj go sobie odebrałem. Kupiłem w eurojapancars za 320 zł. Przyszedłem do domu i z ciekawości wpisałem oznaczenie napinacza czyli gt369.46 w google i pierwszy link odesłał mnie na stronę intercars, gdzie wygląda na to, że ten sam napinacz kosztuje 176 zł :szok: . Czy ktoś z kolegów jest w stanie powiedzieć na czym polega różnica? W intercarsie jest co prawda SNR ale zgłębiając temat można się dowiedzieć, że ntn i snr się połączyły i w zasadzie jest to jedna firma. Mam ochotę zamówić z intercarsu ten napinacz bo co jak co ale 130 zł to lepiej przepić ale pod warunkiem, że część będzie ta sama. Może ktoś już przerabiał ten temat i może coś podpowiedzieć. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: [gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: luxus »

To cos dużo za ten napinacz... :) W ASO komplet rozrządu 720 zł...
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
Awatar użytkownika
mongrel
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 21:00
Model Lexusa: gs300 mkII
Skąd:: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: mongrel »

Ehhh czyli wychodzi na to, że przepłaciłem pewnie nie po raz ostatni. Szkoda tylko, że tak mało jest kompetentnych sprzedawców, którzy mają dobre rozeznanie wśród części do lexusa i potrafią coś konkretnie doradzić.
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: [gs300]namiar na czesci-rozrzad i nie tylko

Post autor: Pawełn »

luxus pisze:To cos dużo za ten napinacz... :) W ASO komplet rozrządu 720 zł...
To mają tam teraz sporą obniżkę, w listopadzie zeszłego roku chcieli za napinacz 430 zł po 16% upuście, ja kupiłem wtedy za 280.
レクサス
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość