[IS 200] Alarm

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

[IS 200] Alarm

Post autor: baniaq »

Cześć,
Możecie polecić jakiś dobry aftermarketowy alarm do IS 200 mk I, który będzie współpracował z fabrycznym pilotem (ew. ma na wyposażeniu dobrej jakości klucz typu scyzoryk z miejscem na wrzucenie ory immo z opcjami na otwieranie klapy i domykanie szyb / wietrzenie samochodu)?
Jest sens bawić się w coś takiego, czy szukać używkę ory alarmu i przeszczepiać?
Obsługa szyb z pilota byłaby miłym dodatkiem, bo tego mi brakuje w IS-ie. A kluczyk musi być dobrej jakości, bo nie lubię tandety, a paździerzowego pilota nie chce mi się nosić :biggrin2:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Alarm

Post autor: baniaq »

Podbijam, bo cisza i małe zainteresowanie, a chciałbym już zamawiać i montować. Na własną rękę nie znalazłem nic, co by mi w pełni odpowiadało, może jednak coś podsuniecie? :biggrin2:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [IS 200] Alarm

Post autor: legato97 »

W poprzednim gsie mialem vipera, i wszystko bylo podlaczone do nowego pilota, szyby, bagaj i zdalny start, bylem bardzo zadowolony, teraz kumpel go ma i trzeci rok dziala bez problemu...
soviet100
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2013, o 22:27
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Czechowice-dziedzice
Kontakt:

Re: [IS 200] Alarm

Post autor: soviet100 »

Po cholerę wam alarm ? żeby badziewie wyło i cuda się działy ? Ja będę demontował alarm bo jakiś idiota go założył do mojego GS . Zasadniczo najlepiej sterownik centralnym + domykanie + otwieranie bagażnika z pilota . Polecam to co ja montuje ale tego nie idzie kupić w sklepie tylko na dla montażystów dostępne jak sobie przypomnę nazwę napiszę
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: [IS 200] Alarm

Post autor: sardzent »

a co sadzicie o "Clifford" ?
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: [IS 200] Alarm

Post autor: dab1978 »

Ja z cliffordem mam złe doświadczenia...miałem w Focusie i pewnego razu nagła awaria, odcięcie paliwa i koniec jazdy spod sklepu.wezwałem pana od alarmów i za "symboliczną" stówkę poodpinał to w cholere...jak kolega wyżej napisał, same problemy z alarmami :angry:
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [IS 200] Alarm

Post autor: legato97 »

Clifford to to samo co viper tylko piloty rozne, ja bylem zadowolony i jak pisalem wczesniej alarmik dalej smiga az milo ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości