[IS 200] Czy da się rozebrać klamkę zewnętrzną?

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

[IS 200] Czy da się rozebrać klamkę zewnętrzną?

Post autor: baniaq »

Cześć,
Mam świeżego IS-a z masakrycznie wręcz porysowanymi klamkami z przodu. Kolor niebieski, więc rzuca się to w oczy, aż szlag mnie trafia jak na to patrzę.
Da się to jakoś ładnie rozebrać do malowania, żeby nie mieć później problemów z łuszczeniem się klamki? Chodzi mi o wyjęcie tego ruchomego elementu do otwierania.
Jest sens się w to bawić, czy lepiej poszukać ładnych klamek po anglikach i wymienić całość?

Pozdrawiam
Jakub
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: [IS 200] Czy da się rozebrać klamkę zewnętrzną?

Post autor: michalm320 »

A nie da się spolerować?
Obrazek
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Czy da się rozebrać klamkę zewnętrzną?

Post autor: baniaq »

Pewnie dałoby jakiś efekt, ale oddaję auto na lakiernię z okazji malowania zderzaka, więc mogę przy okazji walnąć klamki :biggrin2:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: [IS 200] Czy da się rozebrać klamkę zewnętrzną?

Post autor: kupiec1985 »

da rade bez uszkodzeń rozebrać klamki, każda klamka jest przykręcona do drzwi dwiema śrubami do tego króćce od zamka i klamki zabezpieczone w standardowy sposób plastikami jak w każdym innym aucie, z tyłu trzeba dużo odkręcić elementów aby dostać się do śrub od klamki . jeżeli chcesz je polakierować to tylko demontaż gdyż za mocno są ściśnięte z karoseria by coś tam podłorzyc i lakierować na aucie . trochę zabawy było ale w pół godziny zdemontowałem 4 klamki ze swojego is-a
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości