[IS 200] Check i problem z TRC

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

[IS 200] Check i problem z TRC

Post autor: Nowakman85 »

Witam mam IS 200 od niedawna i problem jest tego typu iż pali się check i nie ma możliwości wyłączenia TRC przynajmniej nie pali się kontrolka.. Czy bez podpinania pod kompa da rade coś zaradzić ??
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Check i problem z TRC

Post autor: dommell »

bez podpięcia to wróżenie z fusów
Awatar użytkownika
szymapa
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 17:25
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Check i problem z TRC

Post autor: szymapa »

Nowakman85 pisze:Witam mam IS 200 od niedawna i problem jest tego typu iż pali się check i nie ma możliwości wyłączenia TRC przynajmniej nie pali się kontrolka.. Czy bez podpinania pod kompa da rade coś zaradzić ??
witam,
u mnie za każdym razem przy takich objawach okazywało się że pada lub padła cewka.
Czasami doraźnie pomaga odkręcenie minusowej klemy na kilka minut i błędy się kasują.
Na przędzalnianej jest gość kóry zajmuje się lexusami i toyolami to pod kompa może podłaczyć.
Przerabiałem u siebie takie akcje już 4 razy.
Yesterday is history Tomorrow's a mystery
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Check i problem z TRC

Post autor: Nowakman85 »

Siemka zakładałem lpg do autka tydzień temu i powiedziałem żeby sprawdził ten check przy okazji i wyrzuciło bład P1346 tylko problem w tym ze powinien to być błąd (VVT Sensor Rang/Performance Problem Bank 1)a w jego centralce wyswietliło ten kod plus coś z fuel sensor i nie wiem czy chodzi tutaj o czujnik poziomu paliwa czy o coś innego
Awatar użytkownika
szymapa
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 17:25
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Check i problem z TRC

Post autor: szymapa »

tak jak wspominałem ,jako że jesteś z Łodzi to może przemyśl podjazd na przędzalnianą albo na wedmanową 4 .Tam też jest dobry spec od diagnostyki aut koreańskich i japończyków ( korzystałem z jego usług więc moge spokojnie polecić )
Yesterday is history Tomorrow's a mystery
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości