NIE TRZYMA MI PNEUMATYKA TYŁ LS430

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
arekkrystian
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 20:30
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: GÓRA KALWARIA
Kontakt:

NIE TRZYMA MI PNEUMATYKA TYŁ LS430

Post autor: arekkrystian »

W moim LS gdy odpalę go rano żeby podniósł się tył muszę przejechać minimum 20km po czym musi postać 15-20min.Gdy jest małe obciążenie trzyma ale gdy jest większe siada zwłaszcza prawa strona i znowu jest problem z napompowaniem :down: .Sprawdzana była szczelność układu ponoć jest wszystko :ok: komputer na desce nie pokazuje żadnego błędu.
fegeus
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 17 paź 2011, o 20:00
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Pisz
Kontakt:

Re: NIE TRZYMA MI PNEUMATYKA TYŁ LS430

Post autor: fegeus »

Może być uszkodzony kompresor - za mała wydajność. Ewentualnie jakaś nieszczelność, ale jak była sprawdzona, to raczej nie to. Może też zawór nie otwierać się do końca (zabrudzony itp.).


Ps. Wrzuć jakieś fotki Lexusa. :hobby:
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2013, o 21:35 przez klexus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Edytuj posta .Nie piszemy postów jednego autora jeden pod drugim
Daro
arekkrystian
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 20:30
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: GÓRA KALWARIA
Kontakt:

Re: NIE TRZYMA MI PNEUMATYKA TYŁ LS430

Post autor: arekkrystian »

zapomniałem dodać że dziś jezdziłem cały dzień i przód jest ok ale tył się nie podniósł faktycznie pompa chodzi jakoś dziwnie :mad: inaczej niż poprzednio jeśli się włączy.Stał dziś na postoju 20min bez obciążenia i pompa się nie załączyła :angry: .
Awatar użytkownika
Sezus
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 21:07
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Anglia
Kontakt:

Re: NIE TRZYMA MI PNEUMATYKA TYŁ LS430

Post autor: Sezus »

Kolego jak twoja pneumatyka? Mam podobny problem,przod pompuje jak talala a tył bardzo słabo,szczególnie prawy... Czyżby u mnie była dobna przycYna? Czyzby prawy tył dostawał ostatki cisnienia z kompresora dlatego slabiej pompuje? Jak sobie poradziłeś? Pomocy!
Dodam,ze lewy tył tez nie zachwyca, a auto mam miesiac i niewiem jak powinno byc prawidłowo, wydaje sie,ze tył siedzi w stosunku do przodu,szczegolnie prawy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość