Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
adam1717
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2012, o 20:15
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Worclaw
Kontakt:

Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: adam1717 »

Czesc

dzis w ASO zniknela moja ksiazka serwisowa. Na parkingu ASO sprawdzalem przed oddaniem samochodu kiedy byl robiony ostatni przegad i ksiazka zostala w schowku. Po wykonanym przegladzie zapytali mnie gdzie jest ksiazka bo jej nie znalezli i faktycznie juz jej nie bylo. Auto bylo dotychczas serwisowane za granica i to byl pierwszy przeglad w Polsce. Mam wrazenie ze "przykleila" sie do rak ktoregos z mechanikow. Czy jest jakas mozliwosc odtworzenia historii przegladow? Po co komus stara ksiazka przegladow auta serwisowanego w Szwajcarii?

Pozdro
Adam
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: LinkPL »

adam1717 pisze:Czesc

dzis w ASO zniknela moja ksiazka serwisowa. Na parkingu ASO sprawdzalem przed oddaniem samochodu kiedy byl robiony ostatni przegad i ksiazka zostala w schowku. Po wykonanym przegladzie zapytali mnie gdzie jest ksiazka bo jej nie znalezli i faktycznie juz jej nie bylo. Auto bylo dotychczas serwisowane za granica i to byl pierwszy przeglad w Polsce. Mam wrazenie ze "przykleila" sie do rak ktoregos z mechanikow. Czy jest jakas mozliwosc odtworzenia historii przegladow? Po co komus stara ksiazka przegladow auta serwisowanego w Szwajcarii?

Pozdro
Adam
Jak to po co ?? Ktoś sypnął z serwisu do innego auta ... Idź do niech i powiedz o sytuacji, mają monitoring niech przejrzą taśmy. Powiedz im, że jesteś pewny iż książkę zostawiłeś w aucie, jest to dla Ciebie ważne i niech szukają ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: turkus »

Fajna praktyka, nie ma co... Swoją drogą ciekawe, jak potem załatwiają sprawę VIN-u, który jest na tej książce nabity.
turmoll
Lex user
Posty: 271
Rejestracja: 10 lis 2012, o 19:11
Model Lexusa: MKII, IS250, 2010, PL
Skąd:: Warszawa/Sadyba
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
Kontakt:

Re: Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: turmoll »

Hej,

Najpierw warto spytać, czy ASO w Polsce maja dostęp do bazy w Szwajcarii ? Jeśli tak to powinni Ci wydać duplikat i uzupełnić wszystkie wpisy.
Jeśli nie to możesz spróbować napisać pismo/email do ASO w Szwajcarii, żeby wydali Ci duplikat. Myślę, że jest to do ogarnięcia ale zajmie trochę czasu.

/turmoll
Teraz: Volvo V60 AWD D4 + PoleStar 2017 PL
Wcześniej: MKII, IS250, 2010, PL
- już nie mój lex: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=7208&start=20#p92608
- koszty utrzymania: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=128&t=7983#p61634
- wykres z hamowni: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=7208&start=10#p77556
Opel Vectra C, CDTI, 150KM (188KM po chipie), Opel Astra II Bertone Coupe
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: turkus »

Mają dostęp tylko do napraw, do przeglądów za granicą już nie, przerabiałam ten temat przy okazji kupna mojego. Czyli o ile nie znajdą zostaje kontakt z ASO w Szwajcarii.
adam1717
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2012, o 20:15
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Worclaw
Kontakt:

Re: Skradziona/zgubiona ksiazka serwisowa w ASO

Post autor: adam1717 »

Rozmawialem dzis z nimi. Monitoringu nie ma ale postaraja sie zalatwic duplikat i mowia ze wszystkie przeglady sa zapisane we wspolnej bazie wiec beda mogli je oddtworzyc. Ciekawe co z tego wyjdzie. Za ok 2 tyg. maja mi dac odpowiedz.
Pozdr
Adam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości