problem z radiem Ls 400

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

problem z radiem Ls 400

Post autor: adam81 »

Witam, nadszedł następny etap doprowadzenia po poprzednim właścicielu mojego zakupu LS 400- 96 r do stanu w jakim powinien być :)
Problem wygląda następująco- radio czasami gra czasami nie zależy od nastroju czasami po kilkudziesięciu km przestaje grać a czasami po włączeniu stacyjki w pozycję 2 jest ok a po włączeniu zapłonu przestaje pracować, nie wspomnę o podświetleniu które nie działa wcale ale z tym akurat sobie poradzę(żaróweczki zamówione).
Zastanawiam się czy ma to jakiś związek z fabrycznym alarmem bo jak twierdzi poprzedni właściciel jest on odłączony , wkładki w dżwiach są wyjęte a zamiast nich włożone zaślepki i dołożony nie fabryczny alarm z immo - najchętniej bym go wyjął i reanimował oryginalny alarm ale domyślam się że to nie będzie proste bo pewnie same wkładki ze stacyjka nie wystarczą..
Bardzo proszę o pomoc.
Troy
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2013, o 23:04
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: problem z radiem Ls 400

Post autor: Troy »

Moje radio zmienia fale co 0,2 ,czyli z np. 107,3 wskakuje na 104,5 ,a nie na 107,4.Tak w całym zakresie.Zna ktoś ten przypadek?To się ustawia ?
Lexsuskacper
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 14:53
Model Lexusa: Ls 400
Skąd:: Szwecja
Kontakt:

Re: problem z radiem Ls 400

Post autor: Lexsuskacper »

Masz radio z USA
soviet100
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2013, o 22:27
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Czechowice-dziedzice
Kontakt:

Re: problem z radiem Ls 400

Post autor: soviet100 »

Jak byś chciał wiem kto ma radio EU . Radia z USA mają ten problem że mają klaster co 200 hz a w EU jest co 100 hz . Jedyna możliwość jest wymiana całego radia jest ono całkiem inaczej zrobione wiem bo już 3 rozbierałem . Druga sprawa jeśli chcesz to swoje ożywić mogę Ci sprzedać płytkę FM + Procek główny za 50zł .( tam wszystko na taśmach jest wymiana tego to około 20 minut)
Troy
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2013, o 23:04
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: problem z radiem Ls 400

Post autor: Troy »

soviet100 ,dzięki za odpowiedź.Przemyślę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości