Niskie obroty IS200

ODPOWIEDZ
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Niskie obroty IS200

Post autor: zarez »

Witam mam problem z obrotami silnika ,spadają na sam dół ale nie gaśnie ,przygasają światła ,wykluczam alternator był sprawdzany pod obciążeniem tzn ,, testowany na różnych obrotach i przy różnych poborach prądu ,wynik ok , sprawdziłem masy na silniku i przy okazji wężyki podciśnień przy przepustnicy są całe ,auto na zimnym silniku pracuje ok ale jak jest rozgrzane pojawia się problem pracuje mnie więcej na 500obrotów , na zegarach nie widniej żaden błąd ,gdzie szukać problemu ?? ,z góry dziękuje za pomoc
Czytać dużo czytać
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: Niskie obroty IS200

Post autor: LEPSI RX »

Spróbuj wyszyścic przepustnice najlepiej używając specjalnego sprayu do przepustnic nie koniecznie odkręcając ją. Zrób to na odłączonej ujemnej klemie po całym zabiegu podłącz klemę odpal silnik i poczekaj do pełnego nagrzania silnika. Zgaś poczekaj z 10s i odpal jeszcze raz powinno być oko :) W pisz na YouTube czyszczenie przepustnicy nie koniecznie lexus , Obejrzyj z dwa trzy filmiki da tobie to jakiś obraz jak się za to zabrać. Powodzenia.
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niskie obroty IS200

Post autor: zarez »

LEPSI RX pisze:Spróbuj wyszyścic przepustnice najlepiej używając specjalnego sprayu do przepustnic nie koniecznie odkręcając ją. Zrób to na odłączonej ujemnej klemie po całym zabiegu podłącz klemę odpal silnik i poczekaj do pełnego nagrzania silnika. Zgaś poczekaj z 10s i odpal jeszcze raz powinno być oko :) W pisz na YouTube czyszczenie przepustnicy nie koniecznie lexus , Obejrzyj z dwa trzy filmiki da tobie to jakiś obraz jak się za to zabrać. Powodzenia.
serdeczne dzięki za podpowiedz bo to właśnie była przyczyna ,kupiłem preparat oczyściłem gardziel przepustnicy i syczy jak nowo narodzony :biggrin2: pięknie się teraz wkręca aż miło ,jeszcze raz dzięki za pomoc ,pozdrawiam
kosz naprawy 18zł i 30 minut roboty :biggrin2:
Czytać dużo czytać
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: Niskie obroty IS200

Post autor: LEPSI RX »

milo ze przydaly sie moje bazgraly ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości