Dywaniki

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Dywaniki

Post autor: piotro1227 »

Witam z racji tego że zbliża się zima wypadało by kupić dywaniki gumowe pod nogi i tu pojawia się problem, gdzie takie dywaniki można kupić? Na alledrogo nie ma dostępnych takich bajerów. Czy ktos moze wie gdzie mozna kupić dywaniki gumowe a szczytem marzeń jak by ktos wiedział gdzie kupic w Warszawie.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: tomekb »

Dolanczam sie do pytabia moze by zorganizowac grupowy zakup
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Yarecki »

Gumowy dywanik to według mnie porażka jakich mało, śmierdzi, stoi woda, wygląda fatalnie itd.
Miałem kilka auto nawet z jasnymi dywanami i nigdy z tym nie miałem kłopotów nawet zimą, jeśli już kupować drugi komplet, to według mnie lepiej kupić drugie dywaniki nie gumowe i tyle, zachowujemy estetykę i wszystkie walory tego rozwiązania.
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: piotro1227 »

[quote="Yarecki"]Gumowy dywanik to według mnie porażka jakich mało, śmierdzi, stoi woda, wygląda fatalnie itd.
Miałem kilka auto nawet z jasnymi dywanami i nigdy z tym nie miałem kłopotów nawet zimą, jeśli już kupować drugi komplet, to według mnie lepiej kupić drugie dywaniki nie gumowe i tyle, zachowujemy estetykę i wszystkie walory tego rozwiązania.[/q

Co do wyglądu to nie będe dyskutował każdy ma inny gust ale co do tego że Ci śmierdzi to wiesz kwestia gumy, jeżeli jest zrobiony z dobrej jakości gumy to praktycznie nie ma zapachu a jak jest zrobiony z tandetnej to faktycznie śmierdzi smołą. To że woda stoi to chyba po to jest gumowy żeby to nie wsiąkało w wykładzinę i maty wygłuszające a łatwiej zebrać wode z gumy niż później to wszystko suszyć. Ale co kto woli są zwolennicy gumowych jak i materiałowych dywaników.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: twiti7 »

Ja kupiłem uniwersalne rok temu w selgrosie. Śmierdziały tydzień ale już zwietrzały używam ich nawet latem rzadziej trzeba odkurzać piach i woda nie wsiąka w dywaniki w aucie co spowodowało by po pewnym czasie na pewno gnicie podłogi a przed zapach stęchlizny w aucie. Dywaniki wyglądają podobnie jak te w hondzie http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?p=319702
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: piotro1227 »

Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Yarecki »

piotro1227 pisze:
Yarecki pisze:Gumowy dywanik to według mnie porażka jakich mało, śmierdzi, stoi woda, wygląda fatalnie itd.
Miałem kilka auto nawet z jasnymi dywanami i nigdy z tym nie miałem kłopotów nawet zimą, jeśli już kupować drugi komplet, to według mnie lepiej kupić drugie dywaniki nie gumowe i tyle, zachowujemy estetykę i wszystkie walory tego rozwiązania.[/q

Co do wyglądu to nie będe dyskutował każdy ma inny gust ale co do tego że Ci śmierdzi to wiesz kwestia gumy, jeżeli jest zrobiony z dobrej jakości gumy to praktycznie nie ma zapachu a jak jest zrobiony z tandetnej to faktycznie śmierdzi smołą. To że woda stoi to chyba po to jest gumowy żeby to nie wsiąkało w wykładzinę i maty wygłuszające a łatwiej zebrać wode z gumy niż później to wszystko suszyć. Ale co kto woli są zwolennicy gumowych jak i materiałowych dywaników.
Sorry, ale przez wiele lat jeżdżę z ori dywanikami w różnych samochodach i nigdy nie miałem potrzeby suszenia jakiegoś specjalnego mimo srogich zim, przecież używasz chyba ogrzewania w aucie, to sobie podczas jazdy woda odparowuje itd.
Jak Ci się wiadro wody w aucie wyleje to żaden dywanik nie pomoże :biggrin2:
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: piotro1227 »

Yarecki pisze:
piotro1227 pisze:
Yarecki pisze:Gumowy dywanik to według mnie porażka jakich mało, śmierdzi, stoi woda, wygląda fatalnie itd.
Miałem kilka auto nawet z jasnymi dywanami i nigdy z tym nie miałem kłopotów nawet zimą, jeśli już kupować drugi komplet, to według mnie lepiej kupić drugie dywaniki nie gumowe i tyle, zachowujemy estetykę i wszystkie walory tego rozwiązania.[/q

Co do wyglądu to nie będe dyskutował każdy ma inny gust ale co do tego że Ci śmierdzi to wiesz kwestia gumy, jeżeli jest zrobiony z dobrej jakości gumy to praktycznie nie ma zapachu a jak jest zrobiony z tandetnej to faktycznie śmierdzi smołą. To że woda stoi to chyba po to jest gumowy żeby to nie wsiąkało w wykładzinę i maty wygłuszające a łatwiej zebrać wode z gumy niż później to wszystko suszyć. Ale co kto woli są zwolennicy gumowych jak i materiałowych dywaników.
Sorry, ale przez wiele lat jeżdżę z ori dywanikami w różnych samochodach i nigdy nie miałem potrzeby suszenia jakiegoś specjalnego mimo srogich zim, przecież używasz chyba ogrzewania w aucie, to sobie podczas jazdy woda odparowuje itd.
Jak Ci się wiadro wody w aucie wyleje to żaden dywanik nie pomoże :biggrin2:

No ja niestety musiałem suszyć ale widocznie miałem gorsze samochody hehe. Na moim odcinku po którym jeżdżę do pracy raczej sie nie wysuszy. Na wiadro wody to nic nie pomoże ale kto normalny wylewa wiadro wody w samochodzie hehe. Ale tak jak pisałem wcześniej każdy lubi co innego, są zwolennicy gumowych dywaników i zwykłych materiałowych. Ja akurat uważam że gumowe to dobre rozwiązanie na zimę.
Awatar użytkownika
Rafa1504
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 4 lut 2012, o 13:57
Model Lexusa: Sc300 2JZ-GTE Single T
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Rafa1504 »

Ja zawsze mam jeden komplet materiałowy na lato a drugi gumowy na zimę, nie wyobrażam sobię użytkownania materiałowych dywaników zimą ;)

Tutaj są jakieś na allegro:

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-czarn ... 43389.html
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: piotro1227 »

Rafa1504 pisze:Ja zawsze mam jeden komplet materiałowy na lato a drugi gumowy na zimę, nie wyobrażam sobię użytkownania materiałowych dywaników zimą ;)

Tutaj są jakieś na allegro:

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-czarn ... 43389.html
Jestem tego samego zdania. Kurn szukałem na allegro i nie mogłem znaleźć a tu proszę jednak są.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości