STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: GS300 »

Witam
Czy instalacja STAG6 jest odpowiednia do Lexusa GS300 98r. 222konie?
Mam do kupienia używaną z papierami za 1500zł i się zastanawiam czy nie dołożyć drugi tyle do nowej lub do np. Prinsa
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Masz temacik o lpg uzyj szukajki...
I o navi tez juz bylo pisane, pozdro...
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: carsik »

a co to znaczy używana z papierami, bo nie znam takiego terminu. Nie ma możliwości zakupu używanej instalacji, którą dałoby się wpisać do dowodu rejestracyjnego więc te papiery to takie bardziej toaletowe.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:a co to znaczy używana z papierami, bo nie znam takiego terminu. Nie ma możliwości zakupu używanej instalacji, którą dałoby się wpisać do dowodu rejestracyjnego więc te papiery to takie bardziej toaletowe.
Dokładnie. Ludzie nie wiedzą jakie problemy mogą mieć podczas kolizji i lewej instalki ( bez kwitów ). W ten czas nie jest tanio na pewno :biggrin2:
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: GS300 »

faktura na instalacje zakładana w serwisie samochodowym (plus faktura na montaż) i nowa butla gazowa, nie jeden znajomy już zakładał i wszystko było w porządku.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: carsik »

Do wpisania instalacji w dowód rejestracyjny jest potrzebna faktura oraz wyciąg ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji LPG. Jeśli zakład montujący instalację wystawi to drugie, to rzeczywiście nie ma problemu. Nie wiem za bardzo co to jest STAG6 ale jedno jest pewne, że jest jeszcze kilka ważnych rzeczy w instalce gazowej jak chociażby wtryskiwacze czy parownik.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:Do wpisania instalacji w dowód rejestracyjny jest potrzebna faktura oraz wyciąg ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji LPG. Jeśli zakład montujący instalację wystawi to drugie, to rzeczywiście nie ma problemu. Nie wiem za bardzo co to jest STAG6 ale jedno jest pewne, że jest jeszcze kilka ważnych rzeczy w instalce gazowej jak chociażby wtryskiwacze czy parownik.

Carsik daj spokój, zaraz powstanie kolejny posty "Co poprawić bo nie jedzie" szkoda pary ;)
Przecież pisząc "stag 6" koleś nie wie w ogóle co za bubla ktoś chce mu wcisnąć w oczywiście okazyjnej cenie.
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: GS300 »

Yarecki, przykro mi, ale to Ty nie masz pojęcia o czym mówisz, a udajesz nie wiadomo kogo.
STAG 6 to potoczna nazwa instalacji STAG 300-6, czyli STAG 300 do 6 cylindrowego silnika.
Facet, który zakłada mi tą instalacje, zakładał inne instalacje do aut, których nawet nie widziałeś na oczy, także proszę, przestań się mądrzyć bo się ośmieszasz, próbując ośmieszyć mnie...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: Yarecki »

GS300 pisze:Yarecki, przykro mi, ale to Ty nie masz pojęcia o czym mówisz, a udajesz nie wiadomo kogo.
STAG 6 to potoczna nazwa instalacji STAG 300-6, czyli STAG 300 do 6 cylindrowego silnika.
Facet, który zakłada mi tą instalacje, zakładał inne instalacje do aut, których nawet nie widziałeś na oczy, także proszę, przestań się mądrzyć bo się ośmieszasz, próbując ośmieszyć mnie...
Masz rację - nie chcę patrzeć na te instalacje twojego gazmena :biggrin2:
Poza tym skoro masz takie przekonanie o fachowości i uczciwość tego magika, który wciska Ci klamota już bez żadnego softowego ( Staga 300/6 o którym mowa) wsparcia + pewnie Valtek i alaska albo inny arctic - to po co to zapytanie - skoro jak widzę z Twoich wypowiedzi wiesz wszystko to tylko "korzystać z okazji".
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: STAG 6 do Lexus GS300 3.0 222KM

Post autor: GS300 »

Zagłębiłem się w temat tych instalacji gazowych i znalazłem serwis LPG, który ma na sprzedaż instalację STAG 300-6 Premium z przebiegiem 30tys. km z półroczną gwarancją i kompletem dokumentów do rejestracji za 2000zł i tutaj moje pytanie czy to dobra opcja?
Czym się różni zwykły stag od staga plus czy premium?
Czytałem też sporo na temat marki poszczególnych elementów instalacji i tutaj też moje pytanie, w instalacji o której wspominałem wcześniej jest parownik firmy ZETA i wtryskiwacze widoczne na zdjęciach, co sądzicie o takim zestawie za taką cenę?http://zapodaj.net/0726c964841fc.jpg.html
Jeszcze mam pytanie odnośnie butli bo nigdzie nie mogę znaleźć info, czy ktoś się orientuje jaka maksymalna pojemność wchodzi w koło zapasowe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość