Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hump.O
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 11:43
Model Lexusa: był IS350 jest ISF
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: hump.O »

Hej,

W tym miesiacu musze kupic ubezpieczenia OC i AC, chciałem po prostu przedłużyć OC u poprzedniego towarzystwa i do kupić AC ale niestety okazalo sie że ten ubezpieczyciel nie prowadzi sprzedazy AC dla aut sprowadzonych z poza Europy.

Pytanie.. jak to jest z ubezpieczeniem AC dla aut np z USA? Czy ktos ma w tym doswiadczenie i moglby polecic mi jakiegos ubezpieczyciela u ktorego moglbym wykupic pakiet ubezpieczen OC/AC do mojego Lexusa IS 350?
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: dS »

a gdzie wcześniej była ubezpieczona czerwona strzała ? wątpię aby poprzedni właściciel, nie mam tu na myśli doliny, jeździł tyle lat bez AC
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
7ommy
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 5 paź 2013, o 18:40
Model Lexusa: IS 300 Sportcross
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: 7ommy »

spokojnie da rady zrobic oc/ac np w ergo hestii, jesli bedziesz zainteresowany daj znac to Ci policze ile wyszlaby skladka i/lub zrobie polise :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

To co sie ukrywasz ;) daj jakis temacik o checi pomocy w tych sprawach..
Awatar użytkownika
hump.O
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 11:43
Model Lexusa: był IS350 jest ISF
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: hump.O »

dS pisze:a gdzie wcześniej była ubezpieczona czerwona strzała ? wątpię aby poprzedni właściciel, nie mam tu na myśli doliny, jeździł tyle lat bez AC
nie wiem gdzie byla ubezpieczona, moze dolina bedzie pamietac.. ale nie chce mi sie tez wierzyc zeby poprzedni wlasciciel jezdzil bez AC
7ommy pisze:spokojnie da rady zrobic oc/ac np w ergo hestii, jesli bedziesz zainteresowany daj znac to Ci policze ile wyszlaby skladka i/lub zrobie polise :)

kolego odezwe sie na Priv to moze jakas oferte ze znizka dla forumowiczow mi zmontujesz :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: dS »

hump.O pisze:
dS pisze:a gdzie wcześniej była ubezpieczona czerwona strzała ? wątpię aby poprzedni właściciel, nie mam tu na myśli doliny, jeździł tyle lat bez AC
nie wiem gdzie byla ubezpieczona, moze dolina bedzie pamietac.. ale nie chce mi sie tez wierzyc zeby poprzedni wlasciciel jezdzil bez AC
to nie dostałeś do niego ubezpieczenia :mda:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
7ommy
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 5 paź 2013, o 18:40
Model Lexusa: IS 300 Sportcross
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: 7ommy »

Panowie dopiero co kupilem IS 300 i zaczynam sie tu odnajdywac :) bardzo chetnie sluze pomoca, zajmuje sie planowaniem finansowym i miedzy innymi ubezpieczeniami majatkowo/samochodowymi :) Zaraz sprawdze gdzie mozna wrzucic jakies info na forum bo jeszcze calego nie obejrzalem :) Gdyby co dzwoncie 505741299 (Tomek).
Pozdr. :dance3:
Awatar użytkownika
hump.O
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 11:43
Model Lexusa: był IS350 jest ISF
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: hump.O »

dS pisze:
hump.O pisze:
dS pisze:a gdzie wcześniej była ubezpieczona czerwona strzała ? wątpię aby poprzedni właściciel, nie mam tu na myśli doliny, jeździł tyle lat bez AC
nie wiem gdzie byla ubezpieczona, moze dolina bedzie pamietac.. ale nie chce mi sie tez wierzyc zeby poprzedni wlasciciel jezdzil bez AC
to nie dostałeś do niego ubezpieczenia :mda:
Dostalem OC wykupione juz przez doline :ok:
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie AC na Lexa z USA

Post autor: dolina »

Ja miałem samo OC wykupione bo samochód miał stać i czekać aż go zabiorę do UK i wtedy chciałem dokupić. A że kolega wyżej pokrzyżował Moje plany to wyszło jak wyszło.

Z tego co pamiętam to poprzedni właściciel miał w LIBERTY DIRECT. I pamiętam ze była to konkretna suma w porównaniu do tej co mi agent proponował (OC + AC). LB do tanich nie nalezy.

hump.O wybieraj sie do agenta niech Ci wyliczy na miejscu w kilkunastu firmach i będziesz wiedział :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości