[IS 200]Cup Holder

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
r7scott
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:29
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemyśl
Kontakt:

[IS 200]Cup Holder

Post autor: r7scott »

Czy cup holder w is 200 to jest jedna całość ??? Czy ten plastik który jest na wierzchu trzymający kubki jest oddzielny od całego pojemnika??
U mnie tego zaznaczonego na zdjęciu nie ma. Poprostu wygląda to jak jakiś schowek.Nie widać żadnych śladów uszkodzenia. Czy wychodziło to w różnych wersjach czy poprostu u mnie komuś ta nakładka trzymająca kubki się połamała i została wyciągnięta??
Obrazek
Zdjęcie zapożyczone z internetu
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS 200]Cup Holder

Post autor: dS »

ten plastik jest luzem, można go spokojnie wyjąć
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200]Cup Holder

Post autor: dommell »

He, przerabiałem ten temat. Bo też nie miałem. I w końcu ktoś na allegro miał i kupiłem. Ale widziałem dwie ewersje tego chwytacza kubka.... Ta co na zdjęciu, i taką mam. I jest jeszcze taka wkładka, jak w tylnej części gdy tackę wysuniesz. Taki plastik z łopatkami które mocniej trzymaja kubek. Znalazłem takie zagramanicą, ale kosztują 25$ plus przesyłka. Więc za kawałek plastiku to nie wiem czy warto.
No a to co na zdjęciu...szukaj w Polsce. Ja pytałem ludzi co na części lexy sprzedają czy niemają. No i trafiłem.
r7scott
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:29
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemyśl
Kontakt:

Re: [IS 200]Cup Holder

Post autor: r7scott »

Nie wiedziałem czy to są kompletne tunele czy wkładki. Teraz sytuacja się rozjaśniła i wiadomo alledrogo.
Bóg zapłać. :dance3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości