Polozenie termostatu?

Naprawa, usterki, porady, spostrzeżenia. Wszystko co dotyczy silników Diesla.
ODPOWIEDZ
mrrafalsalak
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2013, o 20:26
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Chelm
Kontakt:

Polozenie termostatu?

Post autor: mrrafalsalak »

Witam wszystich fanow ISow :) prosze was o pomoc w zlokalizowaniu termostatu w moim ISie220d 2007 ostatnio zauwazylem ze dolne rury z chlodnicy sa zimne a gorne gorace przeczuwam ze moze termostat sie przycial i przydalo by sie go sprawdzic lecz nie moge go znalezc :mda:
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Polozenie termostatu?

Post autor: carsik »

poszukaj na silniku zakończenia prawej dolnej rury od chłodnicy, okolice pompy wody
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
mrrafalsalak
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2013, o 20:26
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Chelm
Kontakt:

Re: Polozenie termostatu?

Post autor: mrrafalsalak »

Jedna rura z prawej wchodzi/wychodzi do chlodnicy a druga idzie w gore na prawy bok silnika jest tam cos pod EGRem ale nie przypomina mi to obudowy termostatu.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Polozenie termostatu?

Post autor: carsik »

aj sorry nie zauważyłem, że to chodzi o 220D. To zakończenie przy silniku lewej rury od chłodnicy.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
mrrafalsalak
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2013, o 20:26
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Chelm
Kontakt:

Re: Polozenie termostatu?

Post autor: mrrafalsalak »

carsik pisze:aj sorry nie zauważyłem, że to chodzi o 220D. To zakończenie przy silniku lewej rury od chłodnicy.
Aha czyli mam sie skoncentrowac na lewej stronie silnika, okolice turbo. Dobrze kombinuje? :dance3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki wysokoprężne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości