Montaż gazu w Mławie

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
pabllok
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Montaż gazu w Mławie

Post autor: pabllok »

Witam,

wszystkich Forumowiczów, planuje założyć w najbliższym czasie gaz do moje IS-a 200 i szukam sprawdzonych gazowników w okolicach Warszawy. Czytałem że bardzo dobre opinie ma ten zakład w Mławie http://www.nowotczynski.com.pl (mają też podobno doświadczenie z Lexusami) z tąd moje pytanie: czy Ktoś z Was montował u nich gaz w Waszych Lexusach? Może macie jakieś własne doświadczenia z tym zakładem. :ok: Jaką instalację polecacie do IS 200. Z góry dziękuję za opinie i odpowiedzi.

Pozdrawiam :dance3:
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

pabllok pisze:Witam,

wszystkich Forumowiczów, planuje założyć w najbliższym czasie gaz do moje IS-a 200 i szukam sprawdzonych gazowników w okolicach Warszawy. Czytałem że bardzo dobre opinie ma ten zakład w Mławie http://www.nowotczynski.com.pl (mają też podobno doświadczenie z Lexusami) z tąd moje pytanie: czy Ktoś z Was montował u nich gaz w Waszych Lexusach? Może macie jakieś własne doświadczenia z tym zakładem. :ok: Jaką instalację polecacie do IS 200. Z góry dziękuję za opinie i odpowiedzi.

Pozdrawiam :dance3:
Warsztatu mimo, że pewnie ma wiedzę, to jednak widziałem już wielkie druty z tej "stajni".
Kolektorów nie zdejmują w 99% przypadków mimo, iż mówią zupełnie co innego.
Warsztat który leci na opinii z przed lat a teraz leci na ilość ot tyle z mojej strony.
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: turkus »

Yarecki pisze: Kolektorów nie zdejmują w 99% przypadków mimo, iż mówią zupełnie co innego.
Warsztat który leci na opinii z przed lat a teraz leci na ilość ot tyle z mojej strony.
Dlatego minimum to zdjecia auta ze zdjetym kolektorem + zwrot starego uszczelnienia kolektora. Jak ktos jest uparty to mozna tez byc przy zdejmowaniu ;)
pabllok
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: pabllok »

Yarecki pisze:
pabllok pisze:Witam,

wszystkich Forumowiczów, planuje założyć w najbliższym czasie gaz do moje IS-a 200 i szukam sprawdzonych gazowników w okolicach Warszawy. Czytałem że bardzo dobre opinie ma ten zakład w Mławie http://www.nowotczynski.com.pl (mają też podobno doświadczenie z Lexusami) z tąd moje pytanie: czy Ktoś z Was montował u nich gaz w Waszych Lexusach? Może macie jakieś własne doświadczenia z tym zakładem. :ok: Jaką instalację polecacie do IS 200. Z góry dziękuję za opinie i odpowiedzi.

Pozdrawiam :dance3:
Warsztatu mimo, że pewnie ma wiedzę, to jednak widziałem już wielkie druty z tej "stajni".
Kolektorów nie zdejmują w 99% przypadków mimo, iż mówią zupełnie co innego.
Warsztat który leci na opinii z przed lat a teraz leci na ilość ot tyle z mojej strony.

hmm,
czyli to już nie ta "marka" co kiedyś, myślałem właśnie aby u nich zakładać, ale teraz to muszę to przemyśleć. Może jakiś inny dobry gazownik w okolicach Warszawy?

dzięki za radę.
Pozdrawiam
pabllok
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: pabllok »

turkus pisze:
Yarecki pisze: Kolektorów nie zdejmują w 99% przypadków mimo, iż mówią zupełnie co innego.
Warsztat który leci na opinii z przed lat a teraz leci na ilość ot tyle z mojej strony.
Dlatego minimum to zdjecia auta ze zdjetym kolektorem + zwrot starego uszczelnienia kolektora. Jak ktos jest uparty to mozna tez byc przy zdejmowaniu ;)


Jeśli oczywiście pozwolą na obserwację ich pracy, ale warto się jednak o to zabiegać i poprosić o te uszczelnienie:-)
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: turkus »

To jest grubsza kasa, wiec warto sie zainteresowac :)
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Picakus »

Ja zakładałem u Jarka Nowotcyńskiego gaz do mojego GS430 i jestem zadowolony, żadnych problemów tylko regulacje.
A co do patrzenia na montaż nie ma problemu możesz i cały dzień przesiedzieć patrząc co robią nikt Cię nie wypędzi ;)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, o 15:43 przez Picakus, łącznie zmieniany 1 raz.
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: sardzent »

a Migaz (czy jako to sie pisze) na Modlinskiej ?
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Picakus »

sardzent pisze:a Migaz (czy jako to sie pisze) na Modlinskiej ?
Migaz-s. U nich jest strasznie długie oczekiwanie na ewentualne poprawki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

turkus pisze:
Yarecki pisze: Kolektorów nie zdejmują w 99% przypadków mimo, iż mówią zupełnie co innego.
Warsztat który leci na opinii z przed lat a teraz leci na ilość ot tyle z mojej strony.
Dlatego minimum to zdjecia auta ze zdjetym kolektorem + zwrot starego uszczelnienia kolektora. Jak ktos jest uparty to mozna tez byc przy zdejmowaniu ;)
Wiesz ile jest zdjęć w sieci :biggrin2: , uszczelkę często można wyjąć odchylając kolektor.
Poza tym to nie wszystko, estetyka wykonania, poprawność techniczna - można zrobić technicznie ok ale z "burdelem pod maską" jest szybciej , ale można przemyśleć montaż i pomęczyć się by nie kolidowało nic podczas serwisu auta itd, później strojenie etc.
Wszystko zależy za co klient chce zapłacić.
Poza tym chyba nie sądzisz, że jeśli ktoś chce urwać na instalacji 100-200zł to zapłaci za oryginalne uszczelki do lexusa które nie kosztują 20zł i nie leża w sklepie na półce - proszę cię ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości