Mocniejsze żarówki

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Mocniejsze żarówki

Post autor: PiotrIS200 »

Witam. Chciałbym zasiegnąc rady co mógłbym zrobic aby polepszyć światła mijania? Mam zwykłe żarówki niestety nie xenony i strasznie słabo w nich widać. Co zamontować?
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: dead_beat »

Najlepsze wg mnie są "Osram Night Breaker Plus" oraz delikatna polerka lamp.
Jak kupiłem swojego ISa nie byłem w stanie jeździć w nocy, trochę zabawy w wolną sobotę i jest super efekt.
Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: k0zz »

dead_beat pisze:Najlepsze wg mnie są "Osram Night Breaker Plus" oraz delikatna polerka lamp.
Jak kupiłem swojego ISa nie byłem w stanie jeździć w nocy, trochę zabawy w wolną sobotę i jest super efekt.
Świetne żarówki, sam używałem w Hondzie, świecą pierwsza liga. Jedyny problem to ich żywotność, strasznie szybko padają. U mnie działały trochę dłużej niż pół roku i wymiana.
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: PiotrIS200 »

Dzieki, tak zrobię.
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: PiotrIS200 »

Myslałem jeszcze nad ledami do jazdy dziennej, ale jakos nie mam odwagi żeby założyć. Martwi mnie że to wpłynie negatywnie na wygląd przodu. Ktos ma jakies doświadczenie w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Post autor: Gierade »

Ja w swoim mam Osram Cool Blue Intense 4200k. Też dają bardzo fajne, jasne światło. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: dead_beat »

k0zz pisze:
dead_beat pisze:Najlepsze wg mnie są "Osram Night Breaker Plus" oraz delikatna polerka lamp.
Jak kupiłem swojego ISa nie byłem w stanie jeździć w nocy, trochę zabawy w wolną sobotę i jest super efekt.
Świetne żarówki, sam używałem w Hondzie, świecą pierwsza liga. Jedyny problem to ich żywotność, strasznie szybko padają. U mnie działały trochę dłużej niż pół roku i wymiana.
Hmm, ja mam je już 1,5 roku i są ok, w poprzednim aucie po ponad roku nawet po wypadku świeciły i jeszcze mój kolega na nich z pół roku jeździł ;-)
Philipsy to mi padały co 2 tygodnie.
Gierade pisze:Ja w swoim mam Osram Cool Blue Intense 4200k. Też dają bardzo fajne, jasne światło. Mogę polecić.
Jak z jazdą nocą w deszczu?
Kiedyś miałem jakiejś innej firmy "Cool Blue", wszystko było super do ulewy w nocy, absolutnie nic nie było widać.
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: Gierade »

dead_beat pisze:
Gierade pisze:Ja w swoim mam Osram Cool Blue Intense 4200k. Też dają bardzo fajne, jasne światło. Mogę polecić.
Jak z jazdą nocą w deszczu?
Kiedyś miałem jakiejś innej firmy "Cool Blue", wszystko było super do ulewy w nocy, absolutnie nic nie było widać.
Nie ma co się za bardzo sugerować nazwą. Powiedzmy, że bańka jest trochę niebieskawa, ale światło jakie daje żarówka jest białe.
Cool Blue Intense, świecą bardzo podobnie jak w/w Osram Night Breaker Puls, na którym miałem okazję również jeździć. Niestety w deszczu to chyba dobrze się tylko na xenonach jeździ. Większość żarówek w nocy, podczas opadów deszczu nie daje wystarczającego światła.

Kiepskiej jakości zdjęcie robione telefonem: http://31.media.tumblr.com/5e938df80413 ... 1_500h.jpg
Tutaj opakowanie: http://24.media.tumblr.com/a4978a75cb8c ... 1_1280.jpg
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, o 15:14 przez Gierade, łącznie zmieniany 2 razy.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: hydrant23 »

swego czasu jeździłem na Philipsy GT150 Power2Night, światłą białe i mocne, przestałem załączać długie gdy je miałem ... zdychały po ok roku , tańszą opcją są tungsramy ultra coś tam , tańsze w zakupie ale efekt mniej piorunujący
Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Mocniejsze żarówki

Post autor: k0zz »

dead_beat pisze:
k0zz pisze:
dead_beat pisze:Najlepsze wg mnie są "Osram Night Breaker Plus" oraz delikatna polerka lamp.
Jak kupiłem swojego ISa nie byłem w stanie jeździć w nocy, trochę zabawy w wolną sobotę i jest super efekt.
Świetne żarówki, sam używałem w Hondzie, świecą pierwsza liga. Jedyny problem to ich żywotność, strasznie szybko padają. U mnie działały trochę dłużej niż pół roku i wymiana.
Hmm, ja mam je już 1,5 roku i są ok, w poprzednim aucie po ponad roku nawet po wypadku świeciły i jeszcze mój kolega na nich z pół roku jeździł ;-)
Philipsy to mi padały co 2 tygodnie.
No ja napewno jeździłem na Osram Night Breaker Plus, może przesadziłem ze troche ponad pół roku, ale roku na 100 % nie wyrzymywały. Były jednak na tyle dobre że kupowalem kolejne, ale z czasem samochód dostał się żonie i wrzuciłem jej zwykłe, żeby nie zawracała głowy. Do dziś co jakiś czas mi płacze że chce tamte żarówki :) Naprawdę, żarówki pierwsza klasa. W sumie nie wiem czemu na nich nie jeżdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości