IS250 zmiana radia 13 głośnikowego na ML

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Alex35cj
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2011, o 08:37
Model Lexusa: IS 220d
Kontakt:

IS250 zmiana radia 13 głośnikowego na ML

Post autor: Alex35cj »

Witam, wiem że taki temat wałkował się kilka razy, jednak chyba nigdzie konkretnej odpowiedzi nie znalazłem.
Mianowicie chodzi o lexusa is250 z zestawem 13 głośników (2005r, bez dużego wyświetlacza) i tego czy da się w nim zamontować ML?
Na allegro widziałem że można kupić głośniki ML, wzmacniacz ML i radio ML.
Czy jakieś więcej elementy trzeba wymienić by to działało? Oraz jak trudna i czy w ogóle opłacalna jest zmiana tych systemów audio?
Dlaczego pytam? Pytam bo mogę kupić dobre, konkretne auto w wersji comfort, bez nagłośnienia Mark Levinson.
Słuchałem obu zestawów i różnica jest dla mnie spora i mam wielki dylemat, czy kupić auto bez ML czy nie kupować wcale (gdyż nie mam więcej tak ciekawych ofert i będę musiał poczekać).
Dodam że nie zależy mi tak bardzo na innych elementach wyposażenia prestige, jak bluetooth, czy kamera cofania.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: IS250 zmiana radia 13 głośnikowego na ML

Post autor: maniek_ls400 »

Zajrzyj do schematów, ale obawiam się, że wiązki mogą być inne a na prawie na pewno kostki przy wzmacniaczu..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS250 zmiana radia 13 głośnikowego na ML

Post autor: c-7 »

Ja miałem 13 głośnikową wersję bez dużego wyświetlacza . Od ponad miesiąca jest już u mnie duża navi ze zmieniarką DVD ML i kamerą cofania, na razie gra na wzm i głośnikach Pioniera. Jeśli masz bluetooth teraz to i będziesz miał na ML. Jeśli masz szczegółowe pytania , śmiało .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości