jakie wycieraczki dla lexa?

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: hydrant23 »

odkad kupilem lesia nie musialem wymieniac wycieraczek (2.5 roku), lecz ostatnimi czasy jedna z nich zaczyna halasowac wiec przyszla kolej na wymiane, na swieta czeka mnie conajmniej 7h trasa w jednym kierunku wiec nie chce sie stresowac wycieraczkami , jakiej firmy wycieruchow szukac ?
a i czy ktos wie jak w gsII odchylic ramiona wycieraczek aby wysunac piora? teraz chcialem to zrobic ale odchyla sie max na 5mm (maska przeszkadza) wiec zrezygnowalem bo mi rece od mrozu i sniegu odmowily posluszenstwa
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: konik_80 »

moze trzeba najpierw podniesc maske a dopiero pozniej odchylac wycieraczki? we francuzach czesto tak jest. Co do samych pior to ja zawsze kupowalem boscha.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: dS »

ja ostatnio kupiłem na alledrogo Bosch Eco za 48zł, śmigają ładnie
Polskie Motogumy podobno też bardzo dobre i nie drogie, ale nigdzie nie mogłem ich znaleźć
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: klexus »

hydrant23 pisze:odkad kupilem lesia nie musialem wymieniac wycieraczek (2.5 roku), lecz ostatnimi czasy jedna z nich zaczyna halasowac wiec przyszla kolej na wymiane, na swieta czeka mnie conajmniej 7h trasa w jednym kierunku wiec nie chce sie stresowac wycieraczkami , jakiej firmy wycieruchow szukac ?
a i czy ktos wie jak w gsII odchylic ramiona wycieraczek aby wysunac piora? teraz chcialem to zrobic ale odchyla sie max na 5mm (maska przeszkadza) wiec zrezygnowalem bo mi rece od mrozu i sniegu odmowily posluszenstwa

chcąc wymienić wycieraczkę, musisz chwycic za wycieraczkę i pociągnąć ją po szybie tak jak byś chciał ręcznie przejechać wycieraczką po szybie.
Powinna odskoczyc o jakieś 10cm, w Lexusie GS MKI, sterowało sie dźwiganiem wycieraczek pokrętłem przy przełączniku wycieraczek, to był fajny bajer:)
Legato obczaiłeś już to czy jeszcze:)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: legato97 »

No dobry bajerek jest, fajnie jak sobie raz przejedziesz a potem same sie chowaja :ok:, ale ze MK2 tego nie ma? a niby model powinien sie rozwijac :dance3:
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010, o 22:47 przez legato97, łącznie zmieniany 1 raz.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: hydrant23 »

maske jak sie otworzy to nic nie pomaga :) , a recznie probowalem ale z pewna doza niesmialosci bo nie chcialem czegos zlamac no ale bede sie staral wiecej sily uzyc ,
wlasnie dzis kupilem wycieraczki motgum 510(14.90zl) i 600(az 27zl ze spoilerem) w auchan :) bede testowal i dam znac jak sie sprawuja , mozna je kupic wysylkowo ale nie mialbym czasu czekac na przesylke http://www.motgum.com/
sie zobaczy co to za produkt
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: janasek »

Ja osobiście jestem za Valeo. Jakos dziwnie nie lubie Bosha a Motogum po prostu nie znam. :) Może jak hydrant napisze coś pozytywnegopo przetestowaniu na temat tych gum to też spróbuję i je założe u siebie. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: tomekb »

ja uzytkuje banany firmy jacky 20000km wytrzymuja a kosztuja mnie 25PLN w zaprzyjaznionej hurtowni
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: klexus »

hydrant23 pisze:maske jak sie otworzy to nic nie pomaga :) , a recznie probowalem ale z pewna doza niesmialosci bo nie chcialem czegos zlamac no ale bede sie staral wiecej sily uzyc ,
siła x gwałt i pójdzie- nic nie urwiesz, a kręć film jak to będziesz robił może będzie nowy hit alle urwałll:D
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: jakie wycieraczki dla lexa?

Post autor: hydrant23 »

w koncu wycieraczki wymienione stare mielem NWB japan widocznie w serwisie niemiec wymienial takie ida jako OE , a odchylenie wycieraczek przy -8 normalnie bardzo latwo poszlo wiec sie da :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość