IS300 SportCross 2003 r - ubezpieczenie OC

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

IS300 SportCross 2003 r - ubezpieczenie OC

Post autor: michuu »

Nie wiem dlaczego, ale jak próbuje zrobić kalkulacje OC dla mojego lexa na jakiejkolwiek stronie firm ubezpieczeniowych, model IS 300 SportCross z roku 2003 nie występuje. Dopiero jest na rok 2005 ! Za każdym razem muszę dzwonić po durnych infoliniach w celu dowiedzenia się o ofertę - a tam robią problemy, że muszą to sprawdzić, potwierdzić itp... trochę to dziwne
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS300 SportCross 2003 r - ubezpieczenie OC

Post autor: turkus »

U mnie też były problemy z wyszukiwaniem mojego, szybko mi się pozatym znudziło używanie tych internetowych kalkulatorow, bo pytan tam tyle, że nie zdziwilabym się, gdybym jeszcze rozmiar biustonosza musiała podawać .

Wybierz się do jakiegoś centrum ubezpieczen gdzie mają ofertę np 20 towarzystw, niech Ci oblicza składkę. Jak będziesz bral AC to korzystniej jest wziąć oddzielnie niż w pakiecie, u różnych ubezpieczycieli.
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: IS300 SportCross 2003 r - ubezpieczenie OC

Post autor: michuu »

turkus pisze:U mnie też były problemy z wyszukiwaniem mojego, szybko mi się pozatym znudziło używanie tych internetowych kalkulatorow, bo pytan tam tyle, że nie zdziwilabym się, gdybym jeszcze rozmiar biustonosza musiała podawać .

Wybierz się do jakiegoś centrum ubezpieczen gdzie mają ofertę np 20 towarzystw, niech Ci oblicza składkę. Jak będziesz bral AC to korzystniej jest wziąć oddzielnie niż w pakiecie, u różnych ubezpieczycieli.
po 3 próbach udało mi się dogadać z mBankiem - nie mieli oczywiście auta w bazie, ale jak ich pokierowałem i powiedziałem, że jest to samo auto tyle że u nich od 2005 roku, to uznali to.
7ommy
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 5 paź 2013, o 18:40
Model Lexusa: IS 300 Sportcross
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS300 SportCross 2003 r - ubezpieczenie OC

Post autor: 7ommy »

jakby co w przyszlosci moge pomoc ale fakt tez mialem podobny problem a sam rowniez zajmuje sie ubezpieczeniami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości