18 do ISFa

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

18 do ISFa

Post autor: c-7 »

Witajcie , nie jestem pewien czy to dobry dział , ale mam pytanie czy ktoś ma lub próbował założyć felgi 18 cali do ISFa , mieszczą się na tarcze ?
Pozdr
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: BeeMiX »

Ja mam 18' na tarczach z ISF i 8 tloczkach z Gallardo, wchodza doslownie na milimetry. Wydaje mi sie że musisz przymierzyć i zależy to od konstrukcji danej 18stki.
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: c-7 »

BeeMiX , dzięi za info - chyba nie chcę wiedzieć ile kosztują zaciski od Gallardo .
Mógłbyś w wolnej chwili zmierzyć średnicę felgi od środka , jaki masz układ ramion w feldze ?
Znasz może jakąś inną modyfikacje hamulców z przodu - może pasują jakieś tarcze 330mm z innego auta plus inne zaciski ?
Pozdr
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: bamss »

ee galardo to vw:) mozna juz kupic komplet za 2-3tys pln, moze jakis wilood?:) bbk z tarczami stoptecha za 5ke moza kupic:)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: ledziu »

c-7 pisze:BeeMiX , dzięi za info - chyba nie chcę wiedzieć ile kosztują zaciski od Gallardo .
Mógłbyś w wolnej chwili zmierzyć średnicę felgi od środka , jaki masz układ ramion w feldze ?
Znasz może jakąś inną modyfikacje hamulców z przodu - może pasują jakieś tarcze 330mm z innego auta plus inne zaciski ?
Pozdr
To że zaciski są od gallardo nie oznacza nie wiadomo jakiej ceny. Muisz sie dowiedzieć czy czasami nie są takie same jak w mniej prestiżowej marce.
Co do ramion w feldze jezeli wchodzi na styk to musiałbyś przypasować Twoje felgi bo na oko może być problem. Dokładnie tak jak miałem u siebie że ramiona 1mm zawadzały zacisk.
Ja miałem u siebie (GS)komplet evoX około 350mm i super się sprawdzały w stosunku do ceny.
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: c-7 »

ledziu pisze:
c-7 pisze:BeeMiX , dzięi za info - chyba nie chcę wiedzieć ile kosztują zaciski od Gallardo .
Mógłbyś w wolnej chwili zmierzyć średnicę felgi od środka , jaki masz układ ramion w feldze ?
Znasz może jakąś inną modyfikacje hamulców z przodu - może pasują jakieś tarcze 330mm z innego auta plus inne zaciski ?
Pozdr
To że zaciski są od gallardo nie oznacza nie wiadomo jakiej ceny. Muisz sie dowiedzieć czy czasami nie są takie same jak w mniej prestiżowej marce.
Co do ramion w feldze jezeli wchodzi na styk to musiałbyś przypasować Twoje felgi bo na oko może być problem. Dokładnie tak jak miałem u siebie że ramiona 1mm zawadzały zacisk.
Ja miałem u siebie (GS)komplet evoX około 350mm i super się sprawdzały w stosunku do ceny.

Tak moze być jak mówisz - ćwiczyłem to przy civicu , tzn jak felga z rantem i ramiona trochę do środka wchodziły to już mogło ocierać o zacisk .
Jak dobrze zrozumiałem zaciski klocki i tarcze z evoX ? Ile tłoczków ma zacisk ?
Jaki to koszt orientacyjny ?
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: BeeMiX »

Tarcze od IS-f ori brembo są bezkonkurencyjne cenowo. Płaciłem ~350zł sztuka za przod i tył. Wchodzą bolt on, zadnych modyfikacji co tez jest plusem.

Spoko zmierze jak bede miał chwilę

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 957&type=3 tutaj masz troche fot hebli adapterow i jak leżą

http://cl.ly/Ro1p/zdj%C4%99cie2.JPG
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: c-7 »

Jaki był koszt zacisków ?
Musiałeś do nich dorobić adaptery ?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: ledziu »

c-7 pisze: Jak dobrze zrozumiałem zaciski klocki i tarcze z evoX ? Ile tłoczków ma zacisk ?
Jaki to koszt orientacyjny ?
Kupiłem zestaw prawie nowych tarcz, klocków i zacisków za 2,9k, zaciski są 4tłoczkowe...

Miałem zakładać 6tłoczkowe grupy wieśwagen ale stwierdziłem że skoro heble e10 upalane są na torze i dają radę w ciężkim samochodzie to u mnie też będzie ok.

Jak chcesz to możesz pogadać o heblach z Matim z naszego forum, sprzedałem mu mój zestaw do SCka...
viewtopic.php?f=87&t=5861&p=59254&hilit=mati#p59254
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: 18 do ISFa

Post autor: BeeMiX »

c-7 pisze:Jaki był koszt zacisków ?
Musiałeś do nich dorobić adaptery ?
Tak, widać je na zdjęciach. Zaciski bodajże 1800zł z allegro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości