Podświetlenie stacyjki

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Podświetlenie stacyjki

Post autor: WoznY »

Jak w temacie, wymieniał ktoś żarówki w tym oringu stacyjki? U mnie stacyjka nie świeci i chciał bym zmienić żaróweczki, ale nie wiem od której strony się za to zabrac. Czy trzeba wyjmować stacyjkę? Robił to ktoś? Mógł bym prosić o jakieś nakierowanie od której strony to ugryźć ? :) :piwo:
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: Podświetlenie stacyjki

Post autor: reha »

Trzeba zdemontować daszek nad zegarami Obrazek, w tym elemencie jest podświetlenie stacyjki (nie musisz demontować stacyjki). Robota na 5-10min wymieniłem na biały LED i jest super.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Podświetlenie stacyjki

Post autor: WoznY »

Dzięki wielkie! :piwo:
mario_s
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 30 gru 2012, o 18:34
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ciechocinek
Kontakt:

Re: Podświetlenie stacyjki

Post autor: mario_s »

reha pisze:Trzeba zdemontować daszek nad zegarami Obrazek, w tym elemencie jest podświetlenie stacyjki (nie musisz demontować stacyjki). Robota na 5-10min wymieniłem na biały LED i jest super.
Możesz podać jaki typ Led-a zastosowałeś i jaka jest oryginalna żarówka. Też mam do wymiany, i nie chcę rozbierać nie mając żarówki na wymianę.
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: Podświetlenie stacyjki

Post autor: reha »

Nie pamiętam :P
Wyjąłem żarówki ze stacyjki i zegarów i poszedłem do najbliższego sklepu z akcesoriami tuningowymi do samochodów i dobraliśmy coś razem. Modeli i wielkości nie pamiętam, za wszystkie zapłaciłem 23-25zł.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Podświetlenie stacyjki

Post autor: WoznY »

W każdym sklepie elektrycznym dostaniesz takie żaróweczki. Są dodajże 3 typy jedne 3mm do deski, a do stacyjki jest taka http://www.ihe24.pl/25891-26385-thickbo ... m-2741.jpg tylko pod 12V :)
wyciągniesz na wzór z samochodu pod sklepem :)

1zł za taką malutką z wąsami do deski i 1,5 zł za taką do stacyjki płaciłem
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości